warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Branża kamieniarska idzie ciągle do przodu i rozwija się. Wykorzystywane jest do produkcji coraz to nowsze wyposażenie elektromechaniczne oraz techniki informatyczne. Dobrze ugruntowany na rynku zakład kamieniarski, oferuje szeroki wachlarz usług. Począwszy od nagrobków, poprzez pomniki, popiersia czy tablice pamiątkowe.

nagrobki

Nagrobki i inne usługi kamieniarskie

Głównym obszarem działania kamieniarzy są oczywiście nagrobki. To branża pogrzebowa jest kojarzona z ich usługami. Tymczasem kamieniarstwo oferuje obróbkę kamienia i innych materiałów je imitujących oraz montaż. Do obróbki używane są specjalistyczne maszyny, takie jak piły diamentowe. Kamień naturalny to ponadczasowo najpiękniejszy i najtrwalszy materiał używamy w architekturze, elementach dekoracyjnych oraz budownictwie. Zakłady kamieniarskie najpierw tworzą projekt, potem przechodzi się do produkcji, a następnie montażu. Szeroki wachlarz usług obejmuje szablonowe i typowe modele oraz możliwość stworzenie projektu od podstaw na życzenie Klienta. W zakładzie kamieniarskim można zamówić również parapety, schody, czy blaty kuchenne lub łazienkowe i inne elementy dekoracyjne. Jednak przede wszystkim kojarzone są z nagrobkami i kamiennymi płytami pamiątkowymi. Proponowany zakład kamieniarski cieszący się wzorową opinią Klientów: https://kamieniarstwo.centrumpogrzebowe24.pl/.

usługi kamieniarskie

Usługi dodatkowe

Praca kamieniarza to rzemiosło. Kreatywny i umiejętny specjalista potrafi zaoferować nieszablonowe i niestandardowe usługi. Na nagrobkach mogą pojawić się dodatki dekoracyjne w formie płaskorzeźb czy też połączenie różnych materiałów, jak granit ze szkłem dodający elegancji. Niektóre firmy mogą zaoferować klasyczne formy oraz te bardziej niestandardowe. Wybierając odpowiedni zakład kamieniarski należy zwrócić uwagę na dokładność wykonania oraz wysokiej klasy wyrób kamienny. Istotne jest także fachowe doradztwo w sprawie projektu, doboru materiału, montażu czy pielęgnacji pomnika. Uczciwa wycena oraz sprawna i solida realizacja zlecenia są wizytówką zakładu kamieniarskiego.

loading
×