warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Takie opinie o Zakładach Pogrzebowych z Warszawy można znaleźć w Polskim Serwisie Branży Pogrzebowej:

Wyrażam słowa uznania i podziękowania szczerego za przebieg i kulturę usług świadczonych przy pogrzebie mojego najukochańszego ojca i dziadka Benedykta. Moje odczucia zaangażowania całego zespołu, były potwierdzone przez innych uczestników pogrzebu, nawet przez ta część rodziny która nie była zadowolona z faktu że to mi powierzono kontakt z zakładem pogrzebowym.
Daria P.

Kultura obsługi klienta oraz doradztwo to cecha tego zakład. Podkreślam zdecydowanie konkurencyjne ceny, bo znajoma nie była w stanie za podobną kwotę opłacić tej klasy trumny. znalazłam tu życzliwość i pomoc.Ten Zakład pogrzebowy powinien stanowić znakomity wzór w tej tak szerokiej branży koniecznych usług. Serdecznie polecam.
A..M. N. z Warszawy

Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu, czułam się, jakby doradzała mi rodzina, wszystko bardzo sprawnie,profesjonalnie i z szacunkiem .Piękna uroczystość pogrzebowa i dopracowanie detalu. Przy tym bardzo konkurencyjne ceny.Polecam wszystkim usługi tego zakładu pogrzebowego. Dziękuję Pani Sylwii i Panu Arturowi.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi pogrzebu mojego ojca przez firmę … Wszelkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie, pełen profesjonalizm, firma godna polecenia.

Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę, bo w tych ciężkich chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili, i po prostu wszystko wyszło tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne znowu przyjdzie mi organizować pogrzeb kogoś z rodziny to na pewno wybiorę ponownie tą firmę.

Nasz wujek pewnie z nieba widział jak właściciel tej firmy starał się aby wszystko było w jak najlepszym wykonaniu. Są po prostu ludzcy w tych trudnych chwilach. słowo profesjonalna jest słowem słabo opisującym tą firmę. Nigdzie indziej nie spotkaliśmy się z tym żeby zatrzymać kondukt po to żeby poprosić do samochodu starszą panią która szła o kuli, czy rozdawanie wody, pomoc z kwiatami.
Trzeba by było być na pogrzebie aby to zobaczyć na własne oczy.

Chciałabym również tą drogą podziękować Zakładowi Pogrzebowemu za pochowanie mojego Taty. Zrozumienie i wsparcie jakie otrzymałam było zaskoczeniem. Profesjonalizm i wysoka kultura to juz zadkość w obecnych czasach. Dziękuje za pomoc.

Składam wyrazy uznania dla pracowników zakładu . Postawione przed nimi zadanie było trudne. Pogrzeb odbył się o ponad 150 km od Warszawy ciało przewieziono ze szpitala do kaplicy w naszej miejscowości , bardzo sprawnie. Poziom reprezentowany przez ten zakład jest nieporównywalnie wyższy od tych które mamy w okolicy. Jest to nie tylko moja opinia. Zależało nam na tym aby ten pogrzeb był był wyjątkowy i Panowie stanęli na wysokości zadania i takim go uczynili. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim innym którzy się zastanawiają nad wyborem firmy pogrzebowej w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi opiniami na temat Usługi Pogrzebowe Warszawa. Oprócz opinii z oceną, czekają na Państwa sprawdzone informacje odnośnie świadczonych usług oraz posiadanego zaplecza sprzętowego wybranych przez nasz serwis Zakładów Pogrzebowych.

Tagi:pogrzeb, usługi, warszawa, wola, zakład

Dodaj komentarz

loading
×