warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Akcesoria funeralne nadają niezwykle ważnej renomy zakładom pogrzebowym. Świadczą one bowiem o profesjonalizmie danego domu pogrzebowego oraz ich zaangażowaniu we wzorowe przygotowanie ceremonii ostatniego pożegnania.

akcesoria pogrzebowa

 

Rodzinom zależy, aby pogrzeb ich bliskich odbył się z należytym szacunkiem, bezpiecznie, a przede wszystkim godnie. Na to wszystko wpływa doświadczenie pracowników i empatia, ale również… akcesoria pogrzebowe. Mogą wydawać się one mało istotne, ale w ostateczności wpływają one ogromnie istotnie na całokształt pogrzebu.

Trumny i urny

Dobrze wybrać zakład pogrzebowy, który w swojej ofercie ma duży wybór trumien i urn. Akcesoria te są niezbędne do przeprowadzenia pochówku, ale wyrażają również pewną niepowtarzalność Zmarłego, pokazując w pewien sposób jego gust i upodobania. Dlatego dla skromnych za życia osób rodzina zdecyduje się na inną trumnę niż tych, którzy żyli bardziej ekstrawagancko.

Galanteria żałobna

Pochowanie bliskiego godnie, oznacza również, aby został on złożony do grobu w schludnym ubraniu. Bardzo często w wyniku przewlekłych chorób, ciało człowieka ulega ogromnej zmianie. Po czasie ulubiony garnitur okazuje się za duży i nie jest odpowiedni do ostatniej drogi Zmarłego. Dlatego kompetentne zakłady pogrzebowe oferują galanterię pogrzebową, w skład której wchodzą dobrze wykonane garnitury i garsonki. Dzięki temu rodzina nie jest zmuszona do poszukiwania w sklepach nowej eleganckiej odzieży.

Kwiaty

Kwiaty są nieodłącznym elementem pogrzebu. Chociaż wybór odpowiedniej wiązanki jest przeważnie ostatnim etapem planowania pogrzebu, to dobrym rozwiązaniem jest, aby tę czynność również przejął na siebie zakład pogrzebowy. Profesjonalne domy pogrzebowe jak katowicki zakład Kuleczka oferują przygotowanie ze świeżych kwiatów pięknych wieńców i wiązanek.

Te z pozoru nieistotne elementy ogromnie wpływają na całą ceremonię pochówku. Detale zamknięte w tych akcesoriach funeralnych sprawiają, że pogrzeb zostanie przeprowadzony z należytą czcią i szacunkiem.

loading
×