warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Organizacja pogrzebu może być bardzo trudna dla najbliższej rodziny zmarłego. Żeby ulżyć w cierpieniu bliskich osób zmarłego, większość spraw związanych z usługami pogrzebowymi możemy powierzyć zakładowi pogrzebowemu. Jest to miejsce, gdzie zatrudnieni są zaufani i wykwalifikowani pracownicy, którzy w profesjonalny sposób przygotują ceremonię pogrzebową.

Usługi pogrzebowe w Brzegu oferują możliwość kremacji ciała. Kremacja to spalenie zwłok w specjalnie przeznaczonej do tego spalarni na życzenie rodziny zmarłego. Prochy wsypuje się do specjalnie przeznaczonej do tego urny na prochy. Warto wiedzieć, że wszystkie elementy związane z przygotowaniem zmarłej osoby tj. ubranie zmarłego czy ostatnie pożegnanie, są takie same jak w przypadku pogrzebu tradycyjnego. Tę metodę wybiera się zazwyczaj w sytuacji, gdy występuje problem z miejscem w grobowcu, gdzie pochowane są inne osoby lub zmarły za życia miał takie życzenie.

cmentarz

Zakład pogrzebowy w Brzegu zajmuje się nie tylko przygotowaniem pogrzebów. Specjalizujemy się również w dziedzinie kamieniarstwa. Można u nas zakupić m.in. grobowce czy kostkę chodnikową. Dodatkowo oferujemy przygotowanie fotografii na nagrobkach oraz napisy na tablicach nagrobnych. Wybór grobowców i urn na prochy jest różnorodny więc każdy, może dopasować odpowiedni produkt do swojego gustu. Każdy produkt jest przystosowany do istniejących wymagań i oferuje najnowsze istniejące na rynku w branży pogrzebowej produkty.

Dla nas żadne życzenie klienta nie stanowi problemu, jesteśmy w stanie dostosować się do największych wymagań. Zajmujemy się także bezpiecznym sprowadzeniem ciał z innych krajów, gdzie w niektórych zakładach może stanowić to problem.Wszystkie kompleksowe usługi świadczone przez nasz zakład pogrzebowy dostępne są na stronie internetowej https://pogrzeby-brzeg.pl/.

loading
×