warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
mobilne biuro warszawa

Warszawa jest dobrze skomunikowanym miastem. Jednak wiele osób mimo wielu udogodnień nie ma możliwości wyjścia z domu. Powodem może być choroba lub podeszły wiek. Dlatego zakład pogrzebowy Iredar w Warszawie wprowadził do swojej oferty usługę mobilnego biura.

Czym jest mobilne biuro?

Klient wybiera termin i miejsce spotkania. To tam o wyznaczonej porze zjawi się przedstawiciel zakładu pogrzebowego Iredar, który ustali z klientem wszystkie szczegóły dotyczące organizacji pogrzebu. Dzięki katalogom akcesoriów, gotowym wydrukom oraz przenośnemu komputerowi, w poprzez mobilne biuro można załatwić wszystkie formalności tak samo, jakby odbywało się to w biurze przy ulicy Ludwika Mierosławskiego 6.

Mobilne biuro — jakie formalności się ustala?

W domu u klienta ustala się datę, godzinę i miejsce pogrzebu. Klient może wybrać również odpowiednie akcesoria oraz przedstawić swoje oczekiwania względem pochówku. Ustalony zostaje rodzaj pogrzebu (pogrzeb z trumną lub urną) oraz jego charakter (pogrzeb świecki lub wyznaniowy). Wszystkie to ustalone zostaje zgodnie z wytycznymi osoby zlecającej organizację pogrzebu. Już po pierwszym spotkaniu klient wie wszystko, łącznie z kosztem uroczystości pogrzebowej.

Mobilne biuro — dla kogo?

Mobilne biuro to usługa, która została stworzona z myślą o osobach starszych i schorowanych. Jednak skorzystać z niej może każda osoba, która ma taką potrzebę. Pracownicy zakładu Iredar zdają sobie sprawę, że śmierć bliskiej osoby może być dużym wstrząsem, dlatego wprowadzenie usługi mobilnego biura jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób pragnących godnie pożegnać drugiego człowieka.

Zakład pogrzebowy Iredar: https://iredar.pl/

Zakład pogrzebowy Iredar to firma, która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Dlatego na pierwszym spotkaniu pracownik wsłuchuje się w oczekiwania swoich klientów, a następnie przejmuje na siebie wszystkie obowiązki, w tym również formalności urzędowe oraz cmentarne. Dzięki temu osoby w żałobie zostają odciążone i mogą skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze — na okazywaniu sobie wsparcia i spokojnym przeżywaniu żałoby.

loading
×