warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Tak twierdzą niektórzy znawcy natury ludzkiej. Co prawda zgadzają się z nimi niektórzy socjologowie, ale tylko z punktu widzenia relatywnej oceny, porównującej inne tradycyjne zdarzenia z ludzkiego życia.

Trudno oczekiwać od uroczystości, podczas której bliscy zmarłego poddani są tak silnym emocjom, że często zapominają o przebiegu zdarzeń, porywającego przebiegu i wartkiej akcji. Pogrzeb w naszym odczuciu powinien być uroczystością poważna i podniosłą. Pozbawioną fajerwerków i znamion telewizyjnego show.

Najbliżsi krewni przybywają, żeby oddać ostatni pokłon i uczcić pamięć odchodzącego człowiek, rodzina pogrążona jest w żalu i zadumie.

Bez względu na miejsce: Grudziądz, jego okolice, czy dowolnie wybrane miasto, ludzie oczekują tego samego. Ustalanie szczegółów dotyczących ceremonii jest stosunkowo niewygodnym elementem czasu, w którym rozpoczęła się żałoba. Krewni zmarłego oczekują, że zakład pogrzebowy swoją ofertą zamknie całość bez konieczności drobiazgowego roztrząsania zawiłości etykiety.

pogrzeby w polsce

Naprzeciw oczekiwaniom

Chcąc sprostać wymaganiom chwili, usługi pogrzebowe zapewniają kompleksową obsługę. Firmy pogrzebowe zbudowały infrastrukturę pozwalająca na stworzenie właściwego nastroju i organizację przypominająca dobrze napisany scenariusz, w którym kolejne etapy ceremonii następują po sobie w płynny sposób.

Kaplica przy domu pogrzebowym pozwala na godną ekspozycję trumny ze zmarłym i przestrzeń, dla gromadzących się żałobników, gdzie nawet podczas niepogody znajdzie się dość miejsca dla wszystkich uczestników pogrzebu.

Sala na konsolację

Dla komfortu tych, którzy są teraz w żałobie, wiele zakładów pogrzebowych oddaje do dyspozycji gości sale, gdzie po pogrzebie spotykają się wspólnie wszyscy przybyli i przy wspólnym stole oraz poczęstunku celebrują część nieoficjalną pogrzebu.

Tagi:zakład pogrzebowy Grudziądz

loading
×