warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Śmierć bliskiej osoby to niewątpliwie jeden z najtrudniejszych momentów w życiu, a ból i poczucie straty, które temu towarzyszą, trudno wyrazić słowami. Niestety właśnie w momencie, kiedy chcielibyśmy móc poświęcić się żałobie, konieczne jest załatwienie wielu formalności związanych z pochówkiem, a zadanie to staje się o wiele trudniejsze, jeśli dana osoba przebywała akurat w obcym kraju. Na szczęście nawet w takich sytuacjach pomóc może pośrednictwo domu pogrzebowego.

Polski Zakład Pogrzebowy w Londynie oferuje swoje usługi tym rodzinom, których bliscy w chwili śmierci przebywali na Wyspach Brytyjskich, w Anglii, Szkocji, Walii lub Irlandii. Ofertę kremacji można zobaczyć na https://zakladpogrzebowylondyn.uk/kremacja-zwlok-w-anglii-i-irlandii. Dzięki ich pośrednictwu znika nie tylko bariera językowa, ale także konieczność załatwiania formalności związanych z transportem ciała zmarłej osoby oraz pogrzebem. Dla tych rodzin, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie, możliwa jest także kremacja. Chociaż ze względu na konieczność zdobycia dokumentów czas oczekiwania na ciało zmarłej osoby może się wydłużyć, może ono jednak okazać się korzystne dla osób, które w tak tragicznej chwili borykają się z problemami finansowymi. Zakład pogrzebowy pomaga wówczas wybrać trumnę kremacyjną, urnę oraz ubrania pogrzebowe, dba również o to, by koszt transportu urny nie był wysoki, a sam transport przebiegał bez zakłóceń.

Kremacje stają się coraz bardziej powszechne w krajach zachodnich, między innymi Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Dzieje się tak nie tylko ze względu na znacznie niższe koszty, jakie wiążą się wtedy z pochówkiem, ale także dlatego, że kremacja nie jest już tematem tabu i niektórzy uważają ją za niezwykle „czystą” alternatywę, ponieważ mogą wiedzieć dokładnie, co stanie się z ich ciałem po pogrzebie. Nie bez znaczenia dla pewnych osób jest także to, że taki pochówek jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż na przykład balsamowanie ciała zmarłego.

Skorzystanie z usług Polskiego Domu Pogrzebowego w Londynie z pewnością zdejmie z barków rodziny konieczność odbywania zagranicznych lotów, załatwiania formalności w anglojęzycznych urzędach oraz organizowania kremacji oraz transportu. Pracownicy gotowi są odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz wybrać rozwiązanie, które najbardziej będzie odpowiadać rodzinie zmarłego.

loading
×