warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Pogrzeby Starogard Gdański

Dom pogrzebowy Lilia z biurem w Starogardzie Gdańskim od lat świadczy profesjonalne usługi związane z organizacją bardzo dopracowanych uroczystości pogrzebowych. Firma zyskała uznanie wśród lokalnej społeczności dzięki dbałości o najwyższe standardy obsługi oraz empatii i prawdziwym wsparciu w ciężkich chwilach pożegnania z bliskimi. Wykwalifikowani pracownicy oferują kompleksową pomoc w zakresie organizacji zarówno tradycyjnych pochówków, jak i ceremonii z kremacją. Doradzają w wyborze trumny lub urny, zapewniają całodobowy transport zmarłego, a także pomagają w załatwieniu wszelkich, wymaganych formalności urzędowych.

Usługi pogrzebowe w Starogardzie Gdańskim — Nowoczesne nekrologi multimedialne

Jedną z unikalnych usług oferowanych przez zakład usług pogrzebowych ze Starogardu Gdańskiego jest możliwość skorzystania z elektronicznych nekrologów na stronie www.lilia24.pl/nekrologi. Na stronie internetowej zakładu udostępniana jest specjalnie wydzielona sekcja, gdzie rodziny mogą zamieszczać kondolencje oraz wspomnienia o zmarłej osobie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe staje się dotarcie z informacją o śmierci bliskiej osoby do szerszego grona osób, a także umożliwienie składania kondolencji przez tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą osobiście uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej. 

nekrologi Lilia

Firma funeralna bowiem nieustannie dąży do doskonalenia swoich usług, aby w pełni odpowiadać na potrzeby i oczekiwania rodzin pogrążonych w żałobie. Oferują im wsparcie niezależnie od pory i dnia tygodnia oraz szacunek na każdym etapie przygotowań do pożegnania z bliskimi.

Usługi Pogrzebowe Starogard Gdański

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Lilia Strona internetowa: www.lilia24.pl

Marii Skłodowskiej-Curie 16B,
83-200 Starogard Gdański

Całodobowy numer telefonu: (58) 56 174 74

loading
×