warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Przygotowując się do pochówku bliskiej osoby ciężko jest skupić się na załatwianiu formalności. Ważne jest to, aby wybrać przedsiębiorstwo, które zapewni nam kompleksowe wsparcie w tych ciężkich chwilach. Najlepszą opcją jest zakład pogrzebowy, który funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Daje to gwarancję tego, że usługi pogrzebowe Kraków będą świadczone profesjonalnie, a także z należytym szacunkiem.

usługi pogrzebowe kraków

Bezgotówkowe rozliczenie usług

Nie od dziś wiadomo, że organizacja pogrzebu nie należy do tanich. Nie każdy posiada wystarczającą ilość wolnych środków pieniężnych, co jest sporym problemem. Na zasiłek pogrzebowy zwykle czeka się kilka tygodni. W takich sytuacjach ważne jest to, aby usługi pogrzebowe w Krakowie można było rozliczyć bezgotówkowo. Na czym to polega? Przedsiębiorstwo pogrzebowe wypłaca nam zasiłek pogrzebowy „od ręki”, dzięki czemu gotówkę można przeznaczyć na opłatę usług. Jest to niezwykle komfortowe oraz bezproblemowe rozwiązanie. Nie musimy martwić się o to, jak duże będą koszty usługi. Oczywiście zakład wypłaca klientowi resztę gotówki, która pozostała po opłaceniu usług.
Bezgotówkowe rozliczenie ceremonii pogrzebowej to dla wielu osób jedyny sposób na to, aby zorganizować godną uroczystość. Z tej możliwości korzysta zdecydowana większość klientów.

Załatwienie formalności

Śmierć bliskiej osoby wymusza na nas załatwienie wielu spraw urzędowych. Jest to niezwykle męczące oraz czasochłonne. Dobrze jest przerzucić ten obowiązek na zakład pogrzebowy z Krakowa, który w imieniu klienta dopilnowuje wszelkich formalności. Z pewnością jest to spore odciążenie – podczas żałoby nie mamy chęci na to, aby spędzać czas w różnego typu instytucjach.
Dodatkowym plusem jest to, że profesjonalne przedsiębiorstwo pogrzebowe zajmuje się nie tylko sprawami urzędowymi, ale również związanymi z samą uroczystością. Mowa tutaj o m.in. kwiatach, zniczach, obrazkach, klepsydrach, oprawie muzycznej, transporcie dla żałobników. Jest to wszystko, o czym należy pamiętać podczas organizacji pochówku.

loading
×