warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Transport zwłok Ukraina

Firma GLOB DREJKA od ponad dwóch dekad specjalizuje się w świadczeniu usług międzynarodowego transportu zmarłych, oferując rodzinom wsparcie i profesjonalizm w tych trudnych chwilach. Ich działalność koncentruje się na organizacji przewozu zmarłych z całej Europy na Ukrainę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferują nie tylko transport, ale również kompleksowe usługi pogrzebowe, zapewniając rodzinom spokój i pewność, że wszystko zostanie wykonane sprawnie, z największą starannością i szacunkiem dla ich bliskich.

Kompleksowe rozwiązania dla rodzin z Ukrainy: Od dokumentacji po pogrzeb

W ramach swoich usług firma GLOB DREJKA oferuje sporządzenie niezbędnej dokumentacji oraz tłumaczenie aktu zgonu na język ukraiński, co jest kluczowe dla wielu rodzin. Realizują transport zmarłych z różnych krajów Europy, w tym z Polski, Niemiec, Włoch, Francji, Anglii, Holandii, i Belgii, bezpośrednio na Ukrainę. Posiadają własne krematorium w Przasnyszu, gdzie oferują szybką i niedrogą kremację. Dla rodzin, które wybierają pogrzeb, są w stanie zorganizować ceremonię w dowolnej miejscowości w Polsce. Oferują również szeroki wybór trumien, urn oraz odzieży żałobnej dla zmarłych. Zobowiązują się do zapewnienia najniższych cen transportu, a rodziny mogą liczyć na otrzymanie zasiłku pogrzebowego w wysokości 4000 zł na podstawie faktury Glob Drejka, zgodnie z polskim ubezpieczeniem w ZUS.

Sprowadzanie zmarłych na Ukrainę

W firmie GLOB DREJKA pracownicy rozumieją, jak ważna jest komunikacja w trakcie organizacji ceremonii pogrzebowej. Dlatego zespół mówi płynnie w kilku językach, w tym ukraińskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim. Taka różnorodność językowa pozwala  na lepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań rodzin oraz zapewnienie im wsparcia w ich ojczystym języku. Ich wielojęzyczne usługi pozwalają na łatwiejsze przebrnięcie przez formalności oraz dają poczucie bezpieczeństwa i zaufania w tych szczególnie trudnych chwilach. w celu zapoznania się z większą ilością informacji na temat przewozu zwłok na Ukrainę – przejdź na stronę.

GLOB DREJKA — Sprowadzanie Zwłok na Ukrainę


Całodobowy numer tel.: (+48) 604 559 569

Adres:

ul. LILIOWA 11, 06-200 MAKÓW MAZOWIECKI
KRS 0000951882
NIP 757-149-08-34

loading
×