warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Organizacja pogrzebu to duże wyzwanie, zwłaszcza dla osób, które są pogrążone w żałobie. Właśnie dlatego warto przekazać ten obowiązek doświadczonym pracownikom z zakładu pogrzebowego Animus w Grudziądzu. To korzystne rozwiązanie sprawi, że każda ceremonia zostanie przeprowadzona z należytym szacunkiem, a z barków rodziny zostanie ściągnięty duży ciężar.

Wieloletnie doświadczenie

Zakład pogrzebowy Animus w Grudziądzu od lat świadczy kompleksowe usługi funeralne. Pomaga tym samym wielu mieszkańcom, którzy pragną zorganizować godną ceremonię pogrzebową. Personel zakładu otacza rodzinę wsparciem oraz pomaga przejść przez wiele zawiłości logistycznych. Dzięki temu każda ceremonia pogrzebowa przebiega należycie i godnie, a rodzina może skupić się na tym, co najważniejsze – na spokojnym przeżywaniu żałoby.

Budowa nagrobków

Pracownicy zakładu pogrzebowego Animus wiedzą, że w organizacji pogrzebów liczy się każdy element, dlatego przejmują na siebie również organizację dodatkowych usług. W związku z tym personel zapewnia odpowiedni oprawę florystyczną oraz muzyczną. Wieńce i wiązanki wykonane są ze świeżych kwiatów, a kompozycje kwiatowe są adekwatne do smutnej ceremonii pogrzebowej. Muzyka może zostać odegrana na żywo lub odtworzona ze sprzętu nagłaśniającego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na pogrzebie została włączona ulubiona piosenką Osoby Zmarłej, to pozwoli jeszcze bardziej spersonalizować pogrzeb. 

Kremacje

Kremacja staje się coraz chętniej wybieraną formą pochówku. Może ona jednak nadal budzić pewne wątpliwości, dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego Animus odpowiadają na wszelkie pytania oraz rozwieją wątpliwości swoich Klientów. Ponadto pracownicy zakładu dysponują szerokim wyborem akcesoriów funeralnych. Każda rodzina może wybrać najodpowiedniejszą trumnę pogrzebową oraz urnę. 

Zakład pogrzebowy Animus przygotowuje całą ceremonię pogrzebową od początku do końca, nie pozostawiając przy tym rodziny samej. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu każda ceremonia odbywa się godnie i z szacunkiem.

loading
×