warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Trudność w odnalezieniu się w nowej bolesnej rzeczywistości po odejściu bliskiej osoby, wymaga od człowieka wielu sił. Niekiedy może jej brakować przy zorganizowaniu ostatniej drogi, która miałaby godnie pożegnać zmarłego. Zakład pogrzebowy Hermes w Szczecinie ulokowany przy ul. Kordeckiego 15,  znany z wysokiego standardu obsługi i empatycznego podejścia, realizuje swoją misję, jaką jest zapewnienie rodzinom wsparcia i pomocą w tych trudnych chwilach straty.  To ceniona i szanowana firma funeralna który od lat oferuje profesjonalne usługi pogrzebowe dla mieszkańców miasta i okolic.

Zakład pogrzebowy Hermes oferuje szeroki wachlarz usług, dostosowanych do indywidualnych preferencji, tradycji i wyznań. Bez względu na rodzaj ceremonii pogrzebowej,  zadba o każdy szczegół, zapewniając prawdziwie dostojne pożegnanie dla zmarłego.

usługi pogrzebowe w Szczecinie


Dbałość o detale zakładu pogrzebowego ze Szczecina

Zespół pracowników Zakładu Pogrzebowego Hermes wyróżnia się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również wrażliwością i zrozumieniem dla potrzeb żałobników. Przez cały proces organizacji pogrzebu, personel jest obecny, oferując wsparcie emocjonalne i praktyczne porady.

Ważną cechą zakładu pogrzebowego w Szczecinie jest wysoka jakość świadczonych usług i nowoczesne wyposażenie, które tworzy odpowiednie warunki podczas ceremonii żałobnych. Pracownicy zakładu zapewniają też pomoc w formalnościach związanych z pochówkiem oraz doradztwo w zakresie wyboru trumny, nagrobka i innych detali.

Firma funeralna w Szczecinie to miejsce, gdzie żałobnicy mogą znaleźć wsparcie, zrozumienie i profesjonalizm w trudnym czasie żałoby.

Całodobowa pomoc zakładu pogrzebowego w Szczecinie

Kiedy strata dopada nas nagle i niespodziewanie, wymagamy natychmiastowej pomocy. Zakład pogrzebowy Hermes służy pomocą pod numerem telefonu 506 28 88 28 o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu. Darmowo organizuje przewóz zmarłych na terenie całego kraju. Co więcej, stawia przede wszystkim na godność, szacunek i współczucie, aby pomóc rodzinom przejść przez te trudne chwile pożegnania swoich bliskich. Cała oferta Zakładu Pogrzebowego Hermes dostępna jest dla Państwa na stronie www.hermes.szczecin.pl

loading
×