warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

U styku dwóch Warszawskich dzielnic – Bielan i Żoliborza – znajduje się budynek znany od lat bardzo dobrze okolicznym mieszkańcom. Jest to rodzinny zakład pogrzebowy prowadzony przez rodzinę Chmielewskich, znaną na Mazowszu z chęci niesienia pomocy innym. Dom Pogrzebowy Nekropolis zawsze kojarzył się ze smutkiem i żałobą – bo jak inaczej kojarzyć się może budynek, do którego udajemy się zrozpaczeni po utracie bliskiej osoby? Nekropolis to nie tylko firma pogrzebowa wyróżniająca się na rynku ale też prywatna instytucja nastawiona na pomoc rodzinom i obecność oraz wsparcie w najtrudniejszych momentach życia. Zakład Pogrzebowy Warszawa powstał jak większość firm w okresie przemian ustrojowych w Polsce.

usługi pogrzebowe warszawa

Filie zakładu

Lata 90 ubiegłego wieku, to nie tylko lata specjalizacji i doskonalenia się w tajnikach usług pogrzebowych. Lata te okazały się latami nieustannego rozwoju gdyż niemal co kilka lat powstawała kolejna filia Zakładu Pogrzebowego Nekropolis. Dziś zakład usług pogrzebowych posiada swoje biura w Warszawie, Wyszkowie, Wołominie, Ząbkach, Tłuszczu oraz Kobyłce. To położenie gwarantuje łatwe dotarcie do najbliższej siedziby i pomoc która jest nieomal wpisana w statut firmy. Bez zadowolenia klientów nie było by tak spektakularnego sukcesu. Większa ilość biur w Warszawie i okolicach posiada tylko sprywatyzowana spółka miejska która przez lata komunizmu nie miała konkurencji i ciężko te firmy porównywać.

Pochodzenie nazwy

Nazwa „Nekropolis” jest połączeniem 2 członów „Nekro” nawiązuje do kultury pogrzebowej i dbałości o ceremonie pochówku, natomiast „Polis” jest słowem pochodzenia greckiego i nawiązuje do państw-miast w starożytnej Grecji. Takim dzisiejszym Polis jest bez wątpienia Warszawa – a w zasadzie teren Miasta Stołecznego Warszawy z przyległościami. Stolica Polski przyciąga ludzi z całego świata, jest centrum komunikacyjnym, biznesowym, i naukowo-technologicznym. Nie można jednak zapominać, że jest to dom Warszawiaków, których przodkowie tak krwawo okupili wolność tego stołecznego miasta i z pewnością należy im się godność w chwili żałoby i pożegnania ukochanej osoby.

zakład pogrzebowy warszawa

Szeroki zakres usług

Czynniki które świadczą o wyjątkowości usług pogrzebowych firmy Nekropolis to: kompleksowy zakres usług pogrzebowych, własna chłodnia, prywatna kaplica pogrzebowa, gwarancja godności względem rodziny i ciała zmarłego i stałej transparentnej ceny usług, eleganckie karawany-limuzyny. Nekropolis od prawie 3 dziesięcioleci jako firma rodzinna łączy troskę o uczucia rodzin i ciało zmarłego z nowoczesnym podejściem i europejskim standardem organizacji ceremonii. To połączenie gwarantuje dalsze sukcesy tego zakładu pogrzebowego z Warszawy. Jako redakcja jesteśmy bezsprzecznie przekonani, że można im zaufać.

loading
×