warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Firma pogrzebowa Styx prowadzi swoje biuro w centrum miejscowości Rybnik, pod adresem ul. Rudzka 73 44-200 Rybnik. Dom pogrzebowy Styx to jedno z bardziej znanych i cenionych miejsc, które świadczy usługi pogrzebowe w regionie. Od wielu lat firma pogrzebowa Styx jest synonimem rzetelności, empatii i profesjonalizmu, zapewniając rodzinom zmarłych pełne wsparcie i opiekę w trudnym dla nich momencie.

Zakład pogrzebowy Styx z centrum Rybnika dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, marki Mercedes z doskonałym wyposażeniem co pozwala na sprawne i profesjonalne przeprowadzenie pogrzebu. Pracownicy firmy to ludzie o wysokich kompetencjach, którzy nieustannie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz doświadczeni i zaangażowani specjaliści. To co wyróżnia zakład pogrzebowy z centrum Rybnika, to również przykładanie dużej wagi do szczegółów i indywidualnego podejścia do każdej rodziny. Pozwala to  jej na stworzenie unikalnej i niepowtarzalnej uroczystości pogrzebowej. Wszystkie te zalety w połączeniu z wysokim poziomem obsługi i niezwykle atrakcyjnymi cenami, czyni z Zakładu Pogrzebowego Styx niezwykle wartościowe miejsce dla mieszkańców centrum Rybnika poszukujących usług pogrzebowych.

karawany pogrzebowe Rybnik

Usługi pogrzebowe Rybnik – centrum

Sumienność, rzetelność i profesjonalizm to trzy cechy, które cechują i wyróżniają zakład pogrzebowy. Usługi pogrzebowe świadczone są najwyższej jakości, zachowując przy tym przystępne ceny. W miarę możliwości starają się dopasować do oczekiwań i możliwości finansowych rodzin. Firma pogrzebowa Styx należy do Izby Pogrzebowej, która stoi na straży odpowiedniego wykonywania usług. Firma pogrzebowa świadczy szeroki zakres usług, w tym min. pogrzeby każdego rodzaju oraz oprawa florystyczna najwyższej jakości. Informacje na temat domu pogrzebowego Styx i jego działalności na cmentarzach w Rybniku i okolicach znajdują się pod adresem: https://www.styx-walach.pl/

Dom pogrzebowy RYBNIK – CENTRUM

Robert Wałach
ul. Rudzka 73
+48 888 860 800
Email styxpogrzeby@gmail.com

loading
×