warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Usługi Pogrzebowe Tarchomin

W życiu każdego z nas przychodzi moment, kiedy musimy stawić czoła jednemu z najtrudniejszych doświadczeń – stracie bliskiej osoby. W tych chwilach ważne jest, by obok nas byli profesjonaliści, którzy z szacunkiem i troską pomogą nam w organizacji ostatniego pożegnania. Jednym z takich miejsc, które od lat służy mieszkańcom Tarchomina, jest zakład pogrzebowy Nekropolis. Niewątpliwie jest to firma z tradycjami. Założona kilka dekad temu przez państwo Chmielewskich, i od tego czasu nieprzerwanie służy lokalnej społeczności. Za sprawą swojego zaangażowania, profesjonalizmu i troski o najwyższe standardy usług zdobył uznanie wielu rodzin.

Usługi pogrzebowe Tarchomin – z szacunku do zmarłych

Dom pogrzebowy Nekropolis oferuje pełną gamę usług związanych z organizacją ceremonii pogrzebowych. Zaczynając przygotowania uroczystości od formalności związanych ze zgłoszeniem zgonu, przez staranne przygotowanie ciała do pochówku, aż po dobieranie kwiatowych kompozycji i muzycznego repertuaru, transport oraz pomoc w wyborze miejsca spoczynku. Mimo długoletniej tradycji zakład nieustannie się rozwija, dostosowując swoje usługi do współczesnych trendów i potrzeb. Dysponuje taką nowoczesną technologią, jak np. e-Nekrologi. Dzięki temu rodzina zmarłego może w pełni skupić się na żałobie, powierzając wszelkie praktyczne aspekty w ręce specjalistów. 

Zakład pogrzebowy Tarchomin – indywidualne podejście do rodzin w żałobie

Każda osoba i każda rodzina ma swoje indywidualne potrzeby i życzenia, dlatego pogrzeby mogą nieco się od siebie różnić. W zaufanym zakładzie pogrzebowym „Nekropolis” z Tarchomina pracownicy doskonale to rozumieją, dlatego każda ceremonia jest organizowana z uwzględnieniem specyfiki danej sytuacji. Czy miałby to być tradycyjny pogrzeb katolicki, ceremonia świecka czy pogrzeb w innych tradycjach religijnych – doświadczony zespół domu pogrzebowego Nekropolis dostosowuje się do oczekiwań rodziny. Każdy etap organizacji pożegnania jest realizowany z dbałością o detale, z empatią i głębokim zrozumieniem dla uczuć bliskich zmarłego. Rodziny mają również możliwość uzyskania całodobowej pomocy w domu pogrzebowym „Nekropolis” w Warszawie na Bielanach.

Zakład Pogrzebowy Nekropolis – Tarchomin

Adres: ul. Mehoffera 4

03-131 Warszawa Tarchomin

Całodobowy nr telefonu:

602-390-231

loading
×