warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Kraków jest drugim co do powierzchni oraz liczby ludności miastem w kraju. W związku z tym, jak nie trudno się domyślić, zakładów pogrzebowych w Krakowie jest bardzo dużo. Jak wybrać najlepszy?  

Na samym początku warto zwrócić uwagę na to, czego oczekujemy od zakładu pogrzebowego. Niektóre zakłady specjalizują się w konkretnych usługach. Do takich usług można zaliczyć, chociażby pogrzeby wojskowe lub organizowanie poza granicami kraju (w przypadku śmierci za granicą i transportu ciała do Polski).  

W takiej sytuacji najlepiej rozeznać się poprzez przejrzenie zakładów pogrzebowych oferujących swoje usługi na terenie Krakowa. Takie zadanie może jednak zajmować wiele czasu. Najwygodniejszą opcją jest skorzystanie z katalogu pogrzebowego funer.com.pl  

Jak działa portal funeralny?  

  1. Wybierz interesujące województwo lub konkretne miasto – Kraków.  
  1. Po wybraniu miasta wyświetli się lista najlepszych zakładów pogrzebowych. Każda z wyświetlonych stron posiada, krótki opis oraz dane teleadresowe.  
  1. Wystarczy wybrać najbardziej interesujące zakłady pogrzebowe, aby następnie porównać sobie ich ofertę.  
  1. Po wybraniu odpowiedniej wizytówki zakładu, portal przenosi użytkownika do szczegółowej prezentacji zakładu pogrzebowego.  

Wybrania najodpowiedniejszego zakładu pogrzebowego zajmuje około 15 minut. Strona umożliwia kontakt z danym zakładem pogrzebowym oraz kieruje na oficjalną stronę danego domu pogrzebowego. W ten sposób łatwo można uzyskać informacje na temat konkretnej firmy pogrzebowej oraz upewnić się, że ten wybór będzie najlepszy.  

loading
×