warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Kiedy tracimy ważną dla nas osobę, czujemy niewyobrażalny ból. Każde zadanie, spotkanie, czy zwykła codzienna czynność staje się wyzwaniem na miarę naszych możliwości. W trudnych sytuacjach nie bójmy się prosić o wsparcie, które mogą nam okazać takie firmy, jak Zakład Pogrzebowy In Memento z Trzebnicy.

Usługi pogrzebowe Trzebnica

Dom Pogrzebowy z Trzebnicy, aby każdy klient mógł wybrać swój indywidualny przebieg i wygląd ceremonii, przygotował szeroką ofertę usług. Rodzina Zmarłego może otrzymać pomoc w zakresie organizacji styp, profesjonalnej obsługi uroczystości pogrzebowej.

Firma pogrzebowa, aby zwiększyć komfort rodziny, oferuje również całodobową możliwość przewozu zmarłych osób do swojej chłodni z każdego miejsca. Oszczędzimy czas także dzięki możliwości zamówienia w In Memento różnego rodzaju wieńców, półwieńców, wiązanek z kwiatów naturalnych, a także sztucznych.

zakład pogrzebowy Trzebnica

Doświadczony dom pogrzebowy w Trzebnicy

Dom pogrzebowy In Memento JAKUBOWSKI funkcjonuje na rynku pogrzebowym już od 1997 roku. Za tak wieloletnim stażem idzie doświadczenie w wykonywanej pracy, jak i ciągle tak samo duże zaangażowanie. Pozwala to pracownikom na spełnienie najwyższych oczekiwań klientów z Trzebnicy oraz podejście do sytuacji profesjonalnie, a zarazem z empatią.

Nie ma nic ważniejszego, od okazania szacunku Zmarłemu i Jego rodzina, która przyszła Go pożegnać. W związku z tym pracownicy zakładu usług pogrzebowych z Trzebnicy są na tak wyszkoleni, żeby wszystko przed, w trakcie i po ceremonii, zostało dopięte na ostatni guzik.

Produkcja nagrobków i budowa grobowców

Jako działająca również w branży kamieniarskiej, dodatkowym atutem firmy pogrzebowej z Trzebnicy jest budowa grobów murowanych. We współpracy z niezależnym laboratorium powstały wyroby jak najwyższej jakości. Dom Pogrzebowy z Trzebnicy zdobył zaufanie wielu klientów oraz instytucji, dla których wykonał usługi budowy grobowców.

W zakres ten wchodzą również nagrobki, których szeroki wybór można sprawdzić na stronie internetowej In Memento JAKUBOWSKI w Trzebnicy. Rodzina dzięki takim dodatkowym opcjom nie musi się niepotrzebnie dodatkowo stresować w związku z organizacją pogrzebu, który sam w sobie wywołuje już wiele stresu.

loading
×