warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Organizując ceremonię pogrzebowa w Łodzi natrafiamy na dylemat związany z organizacją ceremonii pogrzebowej. Jest to dylemat który pojawia się też często, w innych miejscowościach.
Większość z mieszkańców Łodzi zastanawia się – gdzie zorganizować ceremonię pogrzebową.

Zakład Pogrzebowy Łódź

Każdy był w ostatnich latach na jakimś pogrzebie ale często nie pamiętamy nazwy firmy pogrzebowej a co dopiero czy było wszystko zorganizowane dobrze, z dbałością o detale. Co do pogrzebów bliskich to nie tylko Łodzianie cieszą się, jeśli organizują je rzadko. Im rzadziej tym lepiej i tego też, wszystkim życzymy. Jednak, jeśli jest to konieczne, to absolutnie każdy bez względu na to czy przeznaczył na ceremonię pogrzebową 10 czy 4 tysiące złotych, chce aby potraktowano go z szacunkiem a ciało osoby zmarłej z godnością.  I taki jest też obecny standard, szczególnie w kwestii taki delikatnych usług jak usługi pogrzebowe w Łodzi.

Czego zatem nie należy robić aby nie być rozczarowanym ? Specyfika usług pogrzebowych dotyczy nie tylko Łodzi ale całego kraju. Ceny usług kształtowane są w dużej mierze przez zasiłek pogrzebowy wypłacany przez ZUS bądź KRUS. Duża ilość zakładów pogrzebowych też wpływa korzystnie na cenę bo muszą one ze sobą w jakimś sensie konkurować. Sugerowanie się więc wyłącznie cena doprowadzi nas do firmy która teoretycznie zrobi wszystko po kosztach, nie dając nam nic związanego z profesjonalizmem w zamian a pod koniec ceremonii zawsze przedstawi coś co nie było ujęte w cenniku i wypadło nagle, tak aby zarobić dodatkowo przynajmniej kilkaset złotych dodatkowo. Rodzina jest w specyficznym położeniu bo za wykonaną usługę zapłacić musi. W tym przypadku, nie tylko nie uda się oszczędzić ale i ceremonia zorganizowana jest niedbale w sposób budżetowy.

Usługi pogrzebowe Łódź - koszty pogrzebu

Proponujemy energię, która poświęcają Państwo na porównywanie cen, przeznaczyć na rozmowę i dokładne ustalenia z pracownikiem zakładu pogrzebowego. Tak aby wybrać tylko te rozwiązania na których nam zależy. Morze się wtedy okazać, że pożegnanie przy otwartej trumnie to koszt za zwyczaj 50 zł, czy prezentacja zdjęcia zaledwie 50 zł,  a są to ważne detale i nie warto z nich rezygnować. Szczerej i otwartej rozmowy nic nie zastąpi a ceny okażą się bardziej płynne i zrozumiałe.

Łodzianie organizujący pogrzeby na cmentarzach Zarzew, Doły, Komunalnym przy ulicy Szczecińskiej, Starym, Wojskowym lub innym mogą mieć pewność, że proponowane zakłady pogrzebowe na stronach Funer Łódź to firmy do których warto zadzwonić i umówić się na rozmowę w sprawie organizacji pogrzebu.

loading
×