warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Sukces portalu Mementis

Już blisko rok od oficjalnej premiery portalu Premium branży pogrzebowej Mementis.com.pl, więc czas najwyższy na małe podsumowanie.

Od samego początku, wraz z pierwszymi wieściami o reaktywacji kultowej marki Mementis, ale tym razem jako portal zrzeszający najlepszych specjalistów, prężnie działających w branży pogrzebowej i funeralnej, zainteresowanie sięgało zenitu.

Zasadą działania portalu jest unikatowa formuła publikacji, zgodnie z ideą jedna firma = jedno miasto, z wyjątkiem Warszawy, gdzie wyłączność oferowana jest z podziałem na dzielnice.

Nowoczesny portal pogrzebowy

Innowacyjna platforma funeralna urzekła zainteresowanych przede wszystkim formą samych prezentacji. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami – w skład prezentacji każdej z firm wchodzą między innymi mapki pobierające się automatycznie za pomocą kodu QR, miejsca na profile społecznościowe oraz adresy nawet kilku stron internetowych, obszerne treści każdej z prezentacji, które dzięki swej unikalności opisów gwarantują osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Każda z prezentacji została także wzbogacona o galerię zdjęć, a także o autorski moduł opinii stosowany na stronach wykonywanych przez firmę BrainBox.

Ogromną popularnością wśród odwiedzających stronę zyskała spikerka, która w swej wypowiedzi przekazuje najważniejsze informacje o firmie oraz dane kontaktowe w postaci numeru telefonu. Rozwiązanie to miało na celu pospieszenie z pomocą osobom borykającym się z problemami, które utrudniają bądź uniemożliwiają znalezienie niezbędnych informacji o firmie w tradycyjny sposób. Strzałem w dziesiątkę okazała się także możliwość zmiany wielkości tekstu na stronie. Rozwiązanie to, które umożliwia dotarcie do poszukiwanych treści osobom ze słabym wzrokiem, zostało docenione przez wiele osób odwiedzających portal.

Ogrom funkcjonalności

Już w pierwszych tygodniach po premierze, zainteresowanie portalem było tak duże, że zaczęły napływać ogromne ilości zapytań o dostępność portalu, także w innych wariantach językowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, czytelników oraz firm – portal został przetłumaczony miedzy innymi na angielski, ukraiński, francuski, rosyjski, niemiecki, włoski oraz hiszpański.

Po niespełna roku działania na portalu znajduje się blisko sto prezentacji firm z zachowaniem wcześniej wspomnianej wyłączności. W ciągu tego czasu stronę odwiedziło blisko 60 tysięcy osób, w tym 30 tysięcy unikatowych użytkowników, korzystających regularnie z rozwiązań portalu.

Z okazji zbliżających się pierwszych urodzin portalu Mementis.com.pl zapraszamy do współpracy nie tylko nowych, ale także naszch stałych Klientów.

loading
×