warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Odejście bliskiej osoby zawsze jest wydarzeniem, które powoduje duży ból i smutek. Niestety nie da się na to w żaden sposób przygotować, a emocji, które towarzyszą w tym momencie nie można z niczym porównać.

Ceremonia pogrzebowa

W takiej chwili warto skorzystać z usług zakładu pogrzebowego. Doświadczeni pracownicy zadbają o to, żeby ceremonia pogrzebowa przebiegła bez zakłóceń. Zgłoszenia na przewóz zmarłych są przyjmowane przez całą dobę, a ceny okazują się dopasowane do możliwości finansowych rodziny zmarłego. Zakład pogrzebowy pomaga załatwić wszystkie formalności. Oprócz transportu zwłok i organizacji pogrzebów zajmuje się także obsługą pogrzebu. Miejscem działań jest najczęściej Warszawa, ale nie ma żadnego problemu, żeby ciało osoby zmarłej zostało sprowadzone z zagranicy. W sprzedaży jest też bardzo duży wybór wieńców, wiązanek, nekrologów oraz urn. Najlepiej wybierać sprawdzone firmy pogrzebowe (tutaj), które od wielu lat działają na rynku i cieszą się dobrą opinią. Tylko wtedy można mieć pewność, że uroczystość odbędzie się w terminie, a wszystko będzie szczegółowo zaplanowane.

zakład pogrzebowy

Organizacja pogrzebu

Pogrzeb może być bardzo problematyczny w organizacji, dlatego zadaniem zakładu pogrzebowego jest udzielenie pomocy rodzinie, która znajduje się w tej ciężkiej sytuacji. W ofercie jest także ekshumacja oraz kremacja zwłok. Głównym obszarem działań jest województwo mazowieckie, a dokładnie Warszawa. Wypełnienie wszystkich formalności przez firmę pogrzebową pozwala rodzinie przeżyć okres żałoby w ciszy i spokoju. Możliwe jest także zorganizowanie stypy, czyli ostatniego przyjęcia upamiętniającego osobę zmarłą.

Gdy nastąpi śmierć bliskiej osoby, niektórzy nie wiedzą co mają wtedy zrobić i jak się zachować. W pierwszej kolejności trzeba wezwać pogotowie lub lekarza pierwszego kontaktu, który wystawi kartę zgonu, z którą będzie się można udać do wybranego zakładu pogrzebowego. Inne potrzebne dokumenty to dowód osobisty osoby zmarłej oraz dowód osobisty osoby zlecającej pochówek.

loading
×