warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Pogrążeni w żałobie ciężko nam się skupić na obowiązkach dnia codziennego, a co dopiero jeżeli musimy załatwić tematy związane z pochówkiem bliskiej osoby. Odczuwanie straty i bólu po odejściu członka rodziny bądź przyjaciela, utrudnia zorganizowanie uroczystości pożegnalnej. W takich chwilach pomocną dłoń wyciąga zakład pogrzebowy Niebieski z siedzibą w Wałbrzychu. W dbałości o najwyższą jakość obsługi, wszyscy pracownicy firmy funeralnej, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje. Misją zakładu pogrzebowego jest niesienie pomocy ludziom, dlatego personel bierze udział w wielu szkoleniach i warsztatach.

organizacja pogrzebu

Kompleksowość usług pogrzebowych w Wałbrzychu

W zakładzie pogrzebowym Niebieski uroczystości pogrzebowe organizowane są kompleksowo. Oparte są na wieloletnim doświadczeniu i wdrażanymi przez lata inwestycjami. Elastyczność pozwala na zachowanie lokalnych tradycji, a jednocześnie na realizowanie usług pogrzebowych w nowoczesnej formie. Dostosowani do potrzeb mieszkańców Wałbrzycha oraz okolic, realizują  usługę mobilnego biura umożliwiającą na spotkanie z klientem w ustalonym przez niego miejscu. Dostępny całodobowo numer telefonu 517 953 588 przyjmuje zlecenia na przewóz zmarłych na terenie całej Polski oraz międzynarodowo.

Zakład usług pogrzebowych z Wałbrzycha to wsparcie na każdym etapie pogrzebu

W organizacji uroczystości pożegnalnych, Dom Pogrzebowy Niebieski udzieli fachowej pomocy w załatwieniu w imieniu rodzin wszelkich formalności, w tym także zorganizują potrzebne nieraz zasiłki pogrzebowe. Pracownicy z empatią słuchają próśb i życzeń rodziny, dobierają odpowiednią formę  pochówku w zależności od wiary, preferencji i możliwości finansowych. Rodziny liczyć mogą także na dobór odzieży pogrzebowej, którą oferuje zakład w swoim biurze, oraz oczywiście na złożenie zamówienia w atrakcyjnej cenie na kompozycje kwiatowe. Tworzone przez doświadczonych florystów, wieńce i wiązanki dostarczane są zawsze w idealnym stanie na czas i we właściwe miejsce. Kompleksowe informacje na temat realizowanych usług znajdują się na stronie www.zakladniebieski.pl.

loading
×