warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Jak donoszą lokalne dzienniki pod koniec listopada br. aż 11 punktów największej Wrocławskiej sieci zakładów pogrzebowych zostało oblanych żrącą substancją wydzielającą nieprzyjemny zapach.

Jedna z pracownic zatruła się jej oparami i została odwieziona przez karetkę do szpitala. Dobrze, że nie ucierpiało więcej osób. Autorzy tych działań musieli być niezwykle zdeterminowani, ponieważ podróż jednej nocy do tak dużej ilości punktów musiała zająć wiele godzin. Nasuwa się pytanie czy stróże prawa będą w stanie z licznych miejskich kamer wyłonić powtarzające się w miejscach przestępstwa twarze lub samochody. Znając determinację do znalezienia sprawcy policji w kraju, a zwłaszcza we Wrocławiu, odpowiedz nasuwa się niestety sama. Ciekawe czy zleceniodawca przestępstwa pomyślał, że swoim działaniem mógł narazić na niebezpieczeństwo swoich potencjalnych klientów – członków rodzin pogrążonych w żałobie – lub przypadkowych przechodniów.

wrocław

Najlepsze zakłady pogrzebowe we Wrocławiu

Wyróżniające się pod względem jakości usług pogrzebowych, posiadanego zaplecza i uczciwości zakłady pogrzebowe z Wrocławia odnajdziemy odwiedzając moderowany serwis poświęcony tej tematyce Funer ® Wrocław. Zamiast wynajmować zbirów, radzimy skupić się sfrustrowanym przedsiębiorcom, których na pewno nie ma w naszym gronie, na podniesieniu konkurencyjności i jakości usług.

loading
×