warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Śmierć przychodzi o nieznanej nikomu godzinie. Bywa tak, że nasi bliscy odchodzą w godzinach nocnych, w czasie świąt lub swoich urodzin. Nikt nie wie, kiedy to się stanie, ale jedno jest wiadome, w takiej sytuacji rodziny potrzebują pomocy ze strony doświadczonej firmy pogrzebowej.

Całodobowa eksportacja ciała do chłodni

Nie każda osoba musi być związana z branżą pogrzebową i wiedzieć, jak sobie radzić w tak trudnej sytuacji. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego Olimp informują o wszystkim w trakcie rozmowy telefonicznej. Podają najważniejsze informacje, instruują w koniecznym postępowaniu oraz organizują transport Zmarłego do chłodni – o każdej godzinie, również w dni ustawowo wolne.

Zakład pogrzebowy Olimp Wrocław

Zakład pogrzebowy Olimp we Wrocławiu to firma, która ma ogromne doświadczenie. Zaplecze zakładu jest bardzo bogate. Firma pogrzebowa Olimp dysponuje własnym krematorium w Strzelinie, gdzie rodzina może pożegnać się ze Zmarłym przed spopieleniem. Zakład oferuje również szeroki wybór trumien kremacyjnych oraz urn wykonanych z różnego rodzaju materiałów.

Wsparcie i empatia

Pracownicy zakładu pogrzebowego Olimp zdają sobie sprawę z tego, jak trudnym czasem jest pożegnanie bliskiej osoby. Dlatego w tym trudnym momencie okazują wsparcie, zaangażowanie oraz troskę wobec rodzin w żałobie. Organizacja pogrzebu może być zaskoczeniem, również pod względem finansowym. Dlatego bardzo ważne jest to, aby wiedzieć, że rodzinom przysługuje zwrot zasiłku pogrzebowego w wysokości 4 tysięcy złotych. Personel zakładu Olimp Wrocław pomoże w uzyskaniu zwrotu kosztów oraz dostosuje pochówek do możliwości finansowych rodziny.

Oprawa pogrzebu Wrocław

Niezależnie od sytuacji ekonomicznej, każda uroczystość pogrzebowa we Wrocławiu zostanie zorganizowana w sposób wyjątkowo godny. Kadra firmy Olimp zadba o odpowiednią oprawę muzyczną i florystyczną. A rodzina może być pewna, że zgodnie z ich ustaleniami, wszystko zostanie zrealizowane z dużą dyskrecją i w wyznaczonym terminie. Więcej o usługach pogrzebowych we Wrocławiu można przeczytać na stronie internetowej firmy Olimp: https://zakladpogrzebowyolimp.pl/

loading
×