warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Z uwagi na fakt, że wiele osób wyprowadza się poza granice Polski, większość z nich mieszka tam do końca życia. W takich sytuacjach rodzina, która została w ojczystym kraju, pragnie sprowadzić zmarłego do rodzinnego miasta. Proceder, który wiąże się z transportem zwłok musi odbywać się nie tylko z szacunkiem do osoby zmarłej, ale również z zachowaniem najwyższych standardów. Przewóz ciała z zagranicy jest nieco bardziej skomplikowany niż ten na terenie Polski. Przepisy prawne bowiem mogą różnić się od siebie w zależności od konkretnego państwa. Profesjonalny zakład pogrzebowy powinien odnajdować się w ustalonych procedurach i zagranicznej dokumentacji. Zlecając to zadanie firmom funeralnym, zależy nam, aby dokonali tego najsprawniej jak to tylko możliwe. 

Gdzie znajdziemy firmy, którym zlecimy przewóz zmarłego z zagranicy do Polski? 

Międzynarodowy transport zwłok wiąże się ze spełnieniem kilku ważnych wymagań. Koniecznym jest wystawienie stosownej dokumentacji: zgody na transport zmarłego, tłumaczenie dokumentacji na język kraju docelowego, a także przestrzeganie międzynarodowych przepisów sanitarnych.

W sytuacji, gdy zależy nam, aby o takim procederze dowiedzieć się więcej, warto skorzystać z interesującego serwisu przewozzwlok.com.pl. Na witrynie przeczytamy, jak dokładnie przebiega proces sprowadzenia ciała z zagranicy, jak znaleźć firmy, które dokonają przewozu ciała oraz o jakich formalnościach powinniśmy wiedzieć. Portal przedstawi również  godne uwagi i zaufane zakłady pogrzebowe z całej Polski. Opisywane firmy fachowo organizują transport ciał z krajów Europy, a niektóre nawet ze świata. 

Na stronie głównej znajdują się wpisy, które w przejrzysty sposób przybliżą tematy śmierci i ceremonii pożegnalnych. Na portalu, jakim jest Przewóz Zwłok, odnajdziemy również tak przydatne informacje jak: jak wygląda transport ciała ze Szkocji czy z Niemiec, jakie usługi ma do zaoferowania zakład pogrzebowy z Katowic czy jak przebiega kremacja w Anglii, i wiele więcej wartościowych treści, z którymi warto się zapoznać po przejściu na witrynę. 

loading
×