warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
pogrzeby Płońsk

Nikt nie jest gotowy na odejście bliskiej osoby. Myśl o stracie jest wyjątkowo bolesna, a ból jest jeszcze większy, kiedy pogrzeb trzeba zorganizować. Mimo żalu każda osoba pragnie godnie pochować ukochaną osobę. Jeśli ktoś odszedł szybko i niespodziewanie rodzina może być zupełnie zagubiona. Jeśli bliski odszedł w wyniku wieloletniej choroby, wiele osób mogło przygotować się na to odejście, ale nigdy nie być na to gotowym. Niezależnie od tego, w jakich okolicznościach doszło do śmierci, godne pożegnanie jest obowiązkiem każdej rodziny. Zakład pogrzebowy Kalla Płońsk świadczony usługi na bardzo wysokim poziomie, dzięki temu każdy pogrzeb jest przeprowadzony wzorowo.

Organizacja pogrzebu krok po kroku 

Zakład pogrzebowy Kalla w Płońsku świadczy usługi pogrzebowe dla rodzin pogrążonych w żałobie. Każda rodzina może liczyć na pomoc w organizacji i wszelkich formalnościach cmentarnych oraz urzędowych. Wystarczy po wystawieniu karty zgonu przez lekarza, skontaktować się z pracownikiem zakładu pogrzebowego Kalla. Personel zakładu organizuje transport ciała do chłodni o każdej porze dnia. Następnie rodzina lub osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu musi wyrobić w USC akt zgonu. To zadanie można powierzyć pracownikowi zakładu pogrzebowego Kalla. Po wystawieniu aktu zgonu można rozpocząć przygotowania do pogrzebu. Pracownik zakładu wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania rodziny. Ponadto ustalają to gdzie i kiedy ma odbyć się pogrzeb. Wybierają czy ceremonia ma być z udziałem mistrza ceremonii, czy duchownego oraz to, czy pogrzeb ma być kremacyjny, czy tradycyjny. Pracownicy pomagają w wyborze akcesoriów funeralnych oraz dbają o godną obsługę pogrzebu.

Cmentarz Płońsk 

Pracownicy transportują ciało z kaplicy na cmentarz. Dzięki eleganckim i zadbanym karawanom ta ostatnia droga odbywa się z szacunkiem. Godny charakter zapewnia również oprawa muzyczna oraz florystyczna. Przez cały pogrzeb pracownicy zakładu pogrzebowego Kalla dbają o odpowiednią obsługę. Wszystko po to, aby ceremonia została przeprowadzona sprawnie i z szacunkiem do Zmarłego, jak i żałobników. 

Zakład pogrzebowy Kalla Płońsk organizuje godne ceremonie pogrzebowe. Usługi funeralne świadczone w Płońsku są na bardzo wysokim poziomie, dzięki temu wszystko odbywa się w zgodzie z oczekiwaniami rodziny.

loading
×