warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

W chwilach, gdy musimy zmierzyć się z bolesną stratą, pogodzić się z nią i myśleć o godnym zorganizowaniu ceremonii pożegnalnej, zakład pogrzebowy Pater w Grodkowie staje się wsparciem, oferując profesjonalne usługi pogrzebowe. Wyróżnia się nie tylko wieloletnim doświadczeniem i tradycją doskonale przeplataną z nowoczesnymi rozwiązaniami, ale przede wszystkim zrozumieniem potrzeb rodzin w żałobie i dostosowaniem się do nich z pełnym zaangażowaniem. Kompleksowość oferowanych usług sprawiła, że mieszkańcy Grodkowa oraz okolic zaufali zakładowi pogrzebowemu Pater. Pracownicy bowiem wiedzą, że do każdej rodziny należy podchodzić indywidualnie i być gotowym na spotkanie z trudnymi emocjami. W trakcie omawiania uroczystości funeralnej obsługa zachowuje takt, wysoką kulturę osobistą i otacza bliskich zmarłych troską. Dostosowują się do życzeń rodziny, honorując pamięć zmarłego przez odpowiedni wybór oprawy i detali. 

Pogrzeby Grodków

Usługi pogrzebowe firmy Pater obejmują także profesjonalne przygotowanie ciała do pożegnania, w tym balsamację i kosmetykę pogrzebową, a także szeroki wybór trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych. Ponadto zakład wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodzin, oferując pomoc w załatwieniu formalności związanych z pochówkiem, w tym np. uzyskaniu aktu zgonu oraz organizując transport zwłok, zarówno na terenie kraju, jak i międzynarodowy.

Empatyczna obsługa w zakładzie pogrzebowym w Grodkowie

Empatia to fundament, na którym opiera swoją codzienną pracę zakład pogrzebowy Pater z Grodkowa. Zdają sobie sprawę, że każdy, kto przekracza próg ich biura, niesie ze sobą ciężar ogromnego smutku i poszukuje nie tylko profesjonalnej, ale przede wszystkim ludzkiej obsługi. Personel firmy to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy kierują się wrażliwością i gotowością do wsparcia na każdym etapie przygotowań do ostatniej drogi. To miejsce, gdzie każdy może liczyć na zrozumienie i pełną dyskrecję. Zakład z zaangażowaniem troszczy się o to, by ostatnie pożegnanie było nie tylko godne i piękne, ale również, aby odbywało się w atmosferze spokoju i szacunku, na które zmarły zasługuje. 

Całodobowy Zakład Pogrzebowy PATER

Adres:

ul. Warszawska 15
49-200 Grodków

Telefon:

694 646 523
604 131 054

Email:

Zpater1@wp.pl

loading
×