warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Cmentarz jest miejscem, gdzie większość osób odwiedza swoich bliskich. Ładne otoczenie oraz wygodna i bezpieczna ławka cmentarna dla wielu odwiedzających to konieczność, ponieważ chcą oni nie tylko przyjść, aby uporządkować miejsce spoczynku, ale także usiąść i przywołać wspomnienia o zmarłej osobie. Do nich właśnie skierowana jest oferta, którą można znaleźć pod adresem https://funer.com.pl/kategoria,1,akcesoria-cmentarne,169.html.

Jakie produkty oferuje producent ławek cmentarnych?

Wśród produkowanych, bardzo solidnych oraz starannie wykończonych ławeczek na cmentarz można znaleźć proste, składane, które bardzo łatwo można zabezpieczyć przed uszkodzeniem oraz zniszczeniem. Rozłożona ławeczka jest wygodnym siedziskiem, a kiedy nie jest potrzebna można ją złożyć i zabezpieczyć. Zajmuje niewiele miejsca.

Innym modelem jest ławka cmentarna wyposażona w skrzynkę. Posiada niewielkie, ale wygodne i stabilne siedzisko, a także praktyczną skrzynkę zamykaną na solidny zamek. W pojemniku można przechowywać przedmioty niezbędne do porządkowania grobu, nie trzeba nosić ich ze sobą.

Bardziej rozbudowaną formą jest siedzisko, które producent ławek cmentarnych wyposażył w wygodne oparcie oraz skrzynkę na przyrządy do porządkowania. Tego typu ławeczka jest komfortowym miejscem wypoczynku dla osób starszych, które odwiedzają swoich bliskich na cmentarzu i spędzają tam więcej czasu.

ławka cmentarna

Jakie cechy posiadają ławeczki od producenta?

Oferowane na stronie Stolarni Grodzkiej ławeczki są produkowane w oparciu o wysokiej jakości materiały. Solidna konstrukcja z profili stalowych oraz siedzisko wykonane w wyjątkowo odpornego tworzywa PCV, sprawia, że ławeczki są bardzo trwałe, wytrzymałe i nie podają się wpływowi niekorzystnych warunków atmosferycznych, którym na cmentarzu stale są poddawane.

Ławeczki są pomalowane specjalną farbą, odporną na promienie UV, a nogi posiadają specjalnie przygotowane otwory, za pomocą których można je przytwierdzać do podłoża w celu lepszego zabezpieczenia.

loading
×