warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Organizacja uroczystości pogrzebowej wbrew pozorom nie należy do łatwych zadań. Strata bliskiej osoby zwykle wiąże się z ogromnym bólem, a także cierpieniem. Niestety większość żałobników nie może pozwolić sobie na to, aby wziąć chwilę oddechu. Niemal natychmiast trzeba zająć się wypełnianiem kolejnych obowiązków związanych z pochówkiem. Najprostszym rozwiązaniem są profesjonalne usługi pogrzebowe Warszawa, które oferuje na przykład zakład pogrzebowy Madar (Warszawa Bródno). Dzięki wsparciu doświadczonej obsługi można skupić się przede wszystkim na tym, aby wyciszyć się i zaakceptować stratę. Wszelkie formalności będą spoczywać na barkach specjalistów. Na, jaką pomoc można liczyć?

Całodobowy transport zwłok

Zakład pogrzebowy ma obowiązek służyć swoim klientom przez całą dobę. Niezależnie od pory dnia obsługa zjawi się pod wskazanym adresem, aby przetransportować zwłoki np. do chłodni. Wystarczy jedynie wykonać jeden telefon, a wsparcie nastąpi tak szybko, jak to tylko możliwe.
Transport zwłok następuje ponownie w dniu pochówku. Obsługa odbiera zmarłego z chłodni, a następnie przewozi ciało do kaplicy/kościoła. Po mszy świętej następuje przewiezienie zmarłego na cmentarz.

organizacja pogrzebu

Przygotowanie zmarłego do pogrzebu

Każdy zmarły zasługuje na to, aby jego ostatnia podróż była wyjątkowa. Firma pogrzebowa zajmuje się kompleksowym przygotowaniem osób zmarłych do pochówku. Dotyczy to nie tylko kwestii kosmetyki (w tym różnego typu zabezpieczeń), ale również odzieży. W momencie utraty najbliższej osoby, nie myśli się o tym, aby poszukiwać stosownych ubrań. Zakład pogrzebowy zajmie się nawet tym, co jest sporym odciążeniem.

Oprawa muzyczna i florystyczna

Kwiaty to podstawa każdej eleganckiej uroczystości. Za ich pomocą wyraża się szacunek do zmarłego. Odgrywają bardzo ważną rolę i są obowiązkowym elementem każdego pogrzebu. Przedsiębiorstwo pogrzebowe zwykle współpracuje z kwiaciarnią, dzięki czemu wiązanki oraz bukiety można zakupić w znacznie niższych cenach.Podobnie jest w przypadku oprawy muzycznej, która sprawia, że wydarzenie nabiera wzniosłego charakteru.

Kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej zapewni także zakład pogrzebowy MEMORIAL

Tagi:Bródno, usługi pogrzebowe, warszawa

loading
×