warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
pogrzeby Wrocław

Wrocław to jedno z największych i najludniejszych miast Polski. W wyniku tego na jeden zakład pogrzebowy przypada znacznie więcej pochówków, niż w przypadku ceremonii pogrzebowych w mniejszych miejscowościach. 

Pogrzeby Wrocław – koszt

Pogrzeb często związany jest z dużym wydatkiem. Na koszt pogrzebu składa się szereg usług, im większe wymagania organizacyjne, tym droższa uroczystość pogrzebowa. Nie każda osoba może pozwolić sobie na wydanie większej kwoty, aby zorganizować pogrzeb. Dlatego dobrze wybrać taki zakład, który niezależnie od możliwości finansowych rodziny, zorganizuje godną ceremonię. Zakład Pogrzebowy Olimp Wrocław od lat pomaga w przygotowaniach do ostatniej drogi Zmarłego. Każda ceremonia wyróżnia się indywidualnym podejściem. Tym samym pogrzeb ma osobisty i podniosły charakter. 

Sprawna organizacja

Dom pogrzebowy Olimp oferuje swoje usługi pogrzebowe w województwie dolnośląskim od wielu lat. Firma cieszy się dużym zaufaniem wśród mieszkańców Wrocławia. Wpływ na to ma szeroka oferta usług pogrzebowych oraz doświadczenie i zaangażowanie pracowników. Na spotkaniu w biurze przy ulicy Łódzka 25 A we Wrocławiu, odbywają się wszystkie ustalenia związane z organizacją pogrzebu. Wybierana jest forma pochówku (pogrzeb urnowy, tradycyjny, z udziałem mistrza ceremonii lub osoby duchownej). Następnie ustala się dzień i kwaterę na cmentarzu. Personel zakładu Olimp dba o wszystko, również o oprawę, nekrologi, transport uczestników. 

Międzynarodowy przewóz zwłok Wrocław

Zakład pogrzebowy Olimp oferuje również międzynarodowy transport zwłok. Doświadczenie i znajomość branży funeralnej sprawia, że usługa ta odbywa się bardzo sprawnie i bez komplikacji. Dzięki temu rodzina nie będzie zmuszona do długiego oczekiwania na zorganizowanie pogrzebu. Dom pogrzebowy Olimp zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z transportem zwłok z zagranicy. 

Pogrzeby Wrocław – opieka nad grobami

Pogrzeb zamyka pewien etap w życiu rodzin. Pożegnanie drugiego człowieka nie wiąże się jednak z zapomnieniem. Rodziny swoją troskę okazują poprzez pielęgnację grobu. Niestety nie każda osoba ma możliwość regularnego odwiedzania cmentarza. Dlatego zakład pogrzebowy Olimp oferuje opiekę nad grobami. Pracownik zadba o grób, uprzątnie zalegające znicze i kwiaty, a w ich miejscu postawi nowe rośliny. Po wszystkim wykona zdjęcie i prześle do klienta, aby każda zamawiająca usługę mogła mieć wgląd w wykonaną usługę. 

Pogrzeby Wrocław: https://zakladpogrzebowyolimp.pl/ 

loading
×