warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Idylla Chrzanów

Pogodzenie się ze stratą należy do jednych z najtrudniejszych życiowych wyzwań. Jednocześnie pojawia się też silna potrzeba, aby godnie pożegnać bliską osobę. Dać jej ostatni podarunek, który byłby pięknym pożegnaniem. W zorganizowaniu wyjątkowej ceremonii z pewnością może pomóc zakład pogrzebowy Idylla, który powstał z inicjatywy Pana Szymona Szczurka oraz Pana Artura Doległo, którzy od kilku lat z pasją oddają się niesieniu pomocy innym ludziom. Ich misją jest zapewnienie pełnej szacunku i dopracowania uroczystości funeralnej. Pracownicy zakładu są równie kompetentni, uprzejmi i dyskretni w swoim działaniu. Właściwie reagują na potrzeby i oczekiwania rodziny, okazując im wsparcie i wykazując takt w trudnych momentach.

Personel działa w zgodzie z wysokimi standardami etycznymi. Wykazuje pełną transparentność w kwestiach finansowych, jasno przedstawia koszty usług i zapewnia rodzinom wyczerpujące informacje na temat wszelkich opłat. W ich imieniu załatwia większość dokumentów, w tym także wniosek o zasiłek pogrzebowy z takich instytucji jak ZUS czy KRUS. Każdy szczegół ceremonii dokładnie omawia, mając na uwadze wszelkie życzenia bliskich zmarłego.

Szeroki wachlarz usług w zakładzie pogrzebowym w Chrzanowie

Niezależnie od pory i dnia tygodnia, dyżurny personel przyjmuje zgłoszenia na odbiór i transport zmarłych pod całodobowym numerem telefonu 606 317 100. W zakładzie pogrzebowym Idylla w Chrzanowie, wyspecjalizowani pracownicy z najwyższym szacunkiem zadbają o przygotowanie ciała zmarłego do jego ostatniej drogi. Zrobią co w ich mocy, aby prezentował się on jak najlepiej, tuszując wszelkie oznaki choroby bądź wieku. Zakład zapewnia również doradztwo w kwestii oprawy pogrzebowej – w doborze kwiatów, muzyki oraz załatwieniu fotografa na specjalne życzenie rodziny. Z powodu dużych odległości, niektórzy bliscy zmarłego, mogą nie być w stanie dojechać na miejsce ceremonii i wówczas relacja w formie zdjęć pomaga im w pogodzeniu się ze stratą. To również świetna opcja dla osób, które pragną uwiecznić to godne zwieńczenie życia bliskiego.

Zakład Pogrzebowy Idylla – Dane kontaktowe:

Adres: Ogrodowa 5, 

32-500 Chrzanów

Numer tel.: 606-317-100

Adres e-mail: biuro@idyllachrzanow.pl

loading
×