warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Zakład Usług Pogrzebowych SACRUM powstał, aby przenieść na lokalny rynek funeralny europejskie standardy przy uwzględnieniu lokalnych możliwości finansowych mieszkańców Zabrza i Gliwic. Zadowolenie z usług firmy pogrzebowej jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Wiemy, że w branży polecenia są najważniejsze. Rozwijamy przy współpracy z Polska Izbą Branży Pogrzebowej kulturę pogrzebu i czerpiemy przy tym wiedzę i doświadczenie, aby jak najlepiej nieść pomoc na przestrzeni lat.

Zakłady pogrzebowe znajdują się w dzielnicy Gliwic – Łabędy przy ulicy Strzelców Bytomskich 8B oraz w Zabrzu przy ul. Wolności 228. Prowadzimy całodobowy dyżur  telefoniczny pod numerem telefonu 519 712 055. Jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, przyjedziemy pod wskazane miejsce lub przywieziemy Państwa do naszego biura.

Obecnie, jako jedyna firma pogrzebowa z Zabrza i Gliwic, jesteśmy członkiem i zarazem założycielem elitarnego stowarzyszenia o nazwie Polska Izba Branży Pogrzebowej, która skupia największe i najprężniej działające zakłady pogrzebowe z całej Polski. Jej członkowie stworzyli kodeks etyki zawodowej w branży pogrzebowej i nie ustają w staraniach o uproszczenie przepisów dotyczących wypłaty zasiłków pogrzebowych rodzinom.

Dom Pogrzebowy Sacrum to solidna firma o solidnych podstawach, stawiając na wartości a nie na przepływ gotówki jesteśmy i będziemy zawsze w pobliżu aby pomóc w żałobie.

pogrzeby gliwice i zabrze

Nasze usługi pogrzebowe w Zabrzu obejmują profesjonalnie przeprowadzoną organizację różnych form pochówku, m.in. pogrzebów tradycyjnych i urnowych wraz z kremacją. Korzystamy z zaprzyjaźnionego krematorium w Rudzie Śląskiej co gwarantuje jakość i bezpieczeństwo kremacji. Jesteśmy ponadto uprawnieni do wykonywania ekshumacji na terenie całego kraju.

Służymy pomocą przy formalnościach w urzędach tj. USC, ZUS, sanepid, konsulat. Przeprowadzamy rezerwacje terminów na cmentarzach komunalnych i parafialnych oraz zamieszczamy nekrologi zarówno w prasie jak i w innych mediach.

Zajmujemy się toaletą pośmiertną oraz tanatopraksją i kosmetyką pośmiertna. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i ciągle szkolimy swój zespół. Dysponujemy także nowoczesną chłodnią, i nieustannie zmierzamy do perfekcji.

Zakład pogrzebowy w Gliwicach posiada w sprzedaży szeroki wybór trumien i urn. Ponadto oferujemy duży wybór akcesoriów funeralnych, m.in. krzyże, tabliczki (także według projektu Klienta), obramowania na grób, klepsydry, odzież dla zmarłych, różańce. Dostarczamy kwiaty (wieńce, półwieńce i wiązanki) oraz zajmujemy się organizacją oprawy muzycznej z udziałem trębacza, skrzypka, tenora lub orkiestry. Dysponujemy własnym nagłośnieniem w formie przenośnej.  Pośredniczymy w wynajmie autokarów dla uczestników ceremonii pogrzebowej oraz zajmujemy się organizacją styp oraz dowozem posiłków we wskazane miejsce (catering).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy w stanie spełnić niemal każdą, również nietypową prośbę.  Umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe i wypłacamy zasiłki pogrzebowe w postaci różnicy, jeśli taka powstanie „do ręki”. SACRUM to marka sama w sobie, dlatego warto jej zaufać.

Tagi:pogrzeb, zakład pogrzebowy

loading
×