warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Polkowice to miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim. W tym niewielkim mieście, którego powierzchnia wynosi zaledwie 23,74 km² mieszka około 23 tysięcy mieszkańców. Jak na tak niewielkie miasto, gęstość zaludnienia jest całkiem spora. To z kolei pokazuje, jak bardzo mieszkańcy doceniają życie w Polkowicach.

Pogrzeby w Polkowicach

Sielankowe miasto

Historia miasta jest zawiła, a o jego losach można czytać z zapartym tchem. Przeszłość tego miasta zamknięta jest w pięknej architekturze oraz krajobrazach, które cieszą każdego dnia mieszkańców. Chociaż Polkowice są z całą pewnością miastem, które zachwyca architekturą, to nie można zapomnieć o roli zakładów pracy, które dają mieszkańcom możliwość rozwoju.

Życie w Polkowicach może wydawać się beztroską sielanką. Jednak nawet najpiękniejsze miejsca w Polsce nie uchronią rodzin przed tym, co jest nieuniknione. Śmierć zawsze jest bolesna. W tym trudnym czasie może pomóc profesjonalny zakład pogrzebowy, którego pracownicy przejmą na siebie wszelkie obowiązki związane z formalnościami.

Usługi Pogrzebowe w Polkowicach

Zakład Pogrzebowy Kamińscy oferuje swoje usługi funeralne mieszkańcom Polkowic. Siedziba firmy znajduje się na ul. Spokojnej 1. Nazwa ulicy bardzo mocno odzwierciedla misję domu pogrzebowego Kamińscy. Od początku istnienia firmy, wszyscy pracownicy stawiali sobie jeden cel – aby każdy mógł przeżyć żałobę godne i w spokoju. Aby było to możliwe, personel zakładu wykazuje się ogromnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Tylko kierując się wysokim poziomem empatii, możliwe jest stworzenie ostatniej ceremonii pogrzebowej pełnej godności i szacunku.

Ponadto zakład pogrzebowy nie pozostawia swoich klientów samych sobie na żadnym etapie ostatniego pożegnanie. Zakład pogrzebowy Kamińscy oferuje nie tylko ściśle związane z branżą pogrzebową usługi jak ekshumacja, balsamacja i kremacja, ale również:

  • oprawę muzyczną i fotograficzną,
  • przygotowanie wieńców i wiązanek,
  • przygotowanie nekrologów i klepsydr,
  • mobilne biuro,
  • pomoc w formalnościach takich jak ZUS i uzyskanie aktu zgonu.

Ogromne zaangażowanie pracowników sprawa, że zakład pogrzebowy Kamińscy cieszy się coraz większym zaufaniem ze strony mieszkańców Polkowic. O tym jednak najlepiej przekonać się samemu sprawdzając tutaj.

loading
×