warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Pogrzeb to nie tylko karawan i trumna. Na odpowiednie i wzorowe przeprowadzenie pogrzebu wpływa również szereg mniejszych czynników. Na jakie dodatkowe usługi pogrzebowe mogą liczyć mieszkańcy Radomia?  

Odzież żałobna 

Bardzo często Zmarłego ubiera się w jego ulubiony garnitur lub sukienkę. Niestety w wyniku przewlekłej choroby, ubrania te mogą być już za duże. To z kolei wiąże się z koniecznością znalezienie nowej odzieży. Profesjonalne zakłady pogrzebowe mają możliwość zaoferowania odzieży żałobnej. Dzięki czemu rodzina nie jest zobowiązana do szukania po sklepach odpowiednich części garderoby. Ta dodatkowa usługa oferowana przez profesjonalne zakłady pogrzebowe, bardzo odciąża rodzinę.  

Autokary/mikrobusy  

Nie każda osoba będąca na pogrzebie, musi być zmotoryzowana. Trasa od kaplicy do miejsca pochówku może być całkiem spora. Dlatego profesjonalne zakłady pogrzebowe oferują wynajęcie autokarów lub mikrobusów, które zawiozą żałobnik w odpowiednie miejsce. Chociaż może wydawać się to mało ważne, transport rodziny i przyjaciół na cmentarz jest bardzo istotny.  

Pomoc w organizacji styp 

Stypa jest uroczystą kolacją, na której wszystkie niewielkie sprzeczki rodzinne odchodzą na drugi plan. Najważniejsze jest bowiem wsparcie wobec drugiego człowieka. Profesjonalne domy pogrzebowe w Radomiu pomagają zorganizować rodzinie zmarłego stypę, polecają najlepsze restauracje oraz ustalają wszystkie szczegóły z pracownikami restauracji, aby stypa odbyła się zgodnie z oczekiwaniami rodziny. 

Wszystkie te dodatkowe usługi oferuje zakład pogrzebowy Apokalipsa w Radomiu. Pracownicy zakładu wiedzą, jak ciężkim czasem jest pogrzeb. W związku z tym przykładają ogromną wagę, nawet do tych najmniejszych szczegółów, aby każdy pogrzeb mógł odbyć się tak, jak oczekuje tego rodzina Zmarłego.  

loading
×