warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Zakład Pogrzebowy Elizjum Warszawa

W najcięższych chwilach, kiedy człowieka dopada strata bliskiej osoby, potrzebna jest fachowa pomoc, aby móc zorganizować godne pożegnanie zmarłego. Przytłoczeni żałobą, możemy mieć do czynienia z dużym wyzwaniem, jakim jest załatwienie formalności pogrzebowych.  Dom pogrzebowy Elizjum wspiera rodziny przeżywające ten wielki ból. Empatia i wyczucie pozwalają na obsługę pełną taktu i profesjonalizmu. W imieniu bliskich zmarłego, zadbają o wszelkie wymagane dokumenty oraz odpowiednio poprowadzą przez wszystkie etapy w organizacji uroczystości funeralnej. Personel zakładu pełniący dyżur, przyjmie zlecenie na transport zmarłego każdego dnia i o każdej porze dnia, jak i nocy, pod numerami tel: 513 059 721 lub 519 666 163.

Dom pogrzebowy na Pradze Północ organizuje pogrzeby każdego wyznania    

Niezależnie od wyznania, pracownicy firmy funeralnej Elizjum w Warszawie dokładają wszelkich starań, aby każda z ceremonii pogrzebowych była wyjątkowa i wzruszająca. Zgodnie z życzeniami rodziny bądź zmarłego, pożegnanie może odbyć się tradycyjnie z trumną bądź urną, ponieważ kremacje zyskują na coraz większej popularności. Z zaangażowaniem organizują pochówki według wiary katolickiej, świeckie bądź każdej innej religii. W dbałości o godny pogrzeb, specjaliści zajmują się kosmetyką pośmiertną, ze starannością przywracając naturalny wygląd zmarłego. Objawy chorób bądź wieku są wprawnie tuszowane i korygowane.

Szeroki wybór akcesoriów funeralnych w domu pogrzebowym na Pradze Północ

W przygotowaniach do uroczystości pogrzebowej istotne są również szczegóły mające wpływ na całokształt ostatniej drogi zmarłego. W domu pogrzebowym Elizjum na warszawskiej Pradze Północ pracownicy dbają o najmniejsze detale, żeby nie tylko troskliwie i skrupulatnie przygotować zmarłego na pogrzeb, ale także oferują szeroki wybór trumien, urn i wszelkich dewocjonaliów. Rodziny mogą wybrać z jakiego drewna ma być wykonana trumna i w jakim powinna być odcieniu. Tak samo w przypadku urn, które tworzy się z kamienia, metalu czy ceramiki o najróżniejszych kształtach i kolorach.

Dom Pogrzebowy Elizjum Praga Pn.

Adres: Targowa 46/48,
03-733 Warszawa Praga Północ
Całodobowe numery tel.: 513 059 721/519 666 163
Adres e-mail: biuro@elizjum-warszawa.pl

loading
×