warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

            C. K. Częstochowa to miejski zakład pogrzeby, który od 19 lat pracuje na rynku usług pogrzebowych i całkowicie oddaje się misji jaką jest niesienie pomocy ludziom, którzy obecnie znajdują się w żałobie. Pracownicy domu pogrzebowego odznaczają się ogromną empatią, kulturą osobistą i cierpliwością. W tak ciężkim momencie życia są to bardzo pożądane cechy przez klienta ze względu na potrzebę okazania zrozumienia. Bardzo ciężko jest, aby klient był usatysfakcjonowany świadczoną usługą, natomiast dom pogrzebowy w Częstochowie w tym temacie jest ekspertem, ze względu na bogate doświadczenie.

Częstochowski zakład pogrzebowy zawsze dostosowuje się do oczekiwań i możliwości klienta, aby ten całkowicie był usatysfakcjonowany ze świadczonych usług. Firma pogrzebowa w Częstochowie proponuje najbardziej spersonalizowane rozwiązania, aby nawet najbardziej wymagający klient był zadowolony. Zakład pogrzebowy nieustannie dąży do rozwoju i rozszerzenia oferty świadczonych usług, posiada również wykwalifikowanych pracowników, którzy z poszanowaniem służą rodzinie zmarłego.

zakład pogrzebowy Częstochowa

Usługi pogrzebowe w Częstochowie

            Miejski zakład pogrzebowy jest gwarantem najwyższej jakości wykonywanych usług pogrzebowych i cmentarnych.

Usługi pogrzebowe są świadczone na terenie Częstochowy oraz całego województwa śląskiego. W celu zapewnienia ogromnego wsparcia zakład pogrzebowy jest do dyspozycji całodobowo. Organizowane uroczystości pożegnalne zawsze mają charakter podniosły i emfatyczny. W zakres usług oferowanych przez częstochowski zakład pogrzebowy zalicza się:

-pogrzeby wyznaniowe i świeckie

-kremacje

-całodobowy przewóz zmarłych do chłodni

-dopełnienie wszelkich formalności urzędowych

-międzynarodowy i krajowy transport zmarłych

-transport i opieka dla gości

-akcesoria pogrzebowe

-oprawa muzyczna i florystyczna

-kamieniarstwo

-ekshumacje

            Szczególną uwagę zwraca na pewno to, że zakład pogrzebowy posiada własne krematorium, które znajduję stosunkowo blisko cmentarza komunalnego w Częstochowie.

Dodatkowo firma pogrzebowa znajdująca się w Częstochowie posiada swoją salę pożegnań, w której ostatni raz można się pożegnać z osobą zmarłą. Sala pożegnań utrzymana jest w ciemnych kolorach, w stylu eleganckim, który nadaje odpowiedniej atmosfery, nadając przy tym powagi podczas uroczystości pożegnalnej.

Warto odwiedzić stronę internetową zakładu pogrzebowego z Częstochowy ze względu na bardzo przydatne informacje i rozwiązania oraz na ułatwienia dla osób słabowidzących.

Całodobowy dom pogrzebowy Częstochowa

Strona www

Ulica Radomska 117, 42-210 Częstochowa

Telefony całodobowe: 34 19 588 i 34 366 68 79

loading
×