warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Transport zwłok jest złożonym i delikatnym procesem, który wymaga pełnej uwagi, szacunku i dokładności. Zakład pogrzebowy Glob Drejka, który swoją działalność prowadzi na terenie całej Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii, oferuje wysokiej jakości usługę przewożenia zmarłych do Polski. Profesjonalna firma funeralna specjalizuje się w kompleksowym organizowaniu przewozu zmarłych do ich miejsca docelowego, wskazanego przez członków rodziny. Firma Glob Drejka doskonale zdaje sobie sprawę ze specyfiki tego zadania i podejmuje wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić godne i bezpieczne przewiezienie zmarłego. Niezależnie od panujących w Europie obostrzeń, transport zwłok realizowany jest w krótkim czasie, 

Glob Drejka posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w organizowaniu przewozu zmarłych z Anglii. Firma posiada specjalistyczne środki transportu, w tym odpowiednio przygotowane i nowoczesne karawany. Każdy z samochodów jest wyposażony w systemy chłodzenia, które utrzymują stałą temperaturę, zapewniając odpowiednie warunki dla długodystansowego transportu. Wykwalifikowani pracownicy realizują ten proceder z pełnym poszanowaniem przepisów prawa, zarówno w kraju pochodzenia, jak i w miejscu docelowym. 

Transport zwłok z Anglii

Przewóz zmarłych z Anglii

Firma funeralna GLOB DREJKA jest świetnie zaznajomiona z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi przewozu zwłok, a do tego gwarantuje załatwienie odpowiednich formalności celnych oraz wszelkich niezbędnych dokumentów, tak, aby możliwie jak najbardziej odciążyć z tych obowiązków rodziny zmarłego. Ponadto, zakład pogrzebowy oferuje także wsparcie i pomoc w kompleksowej organizacji uroczystości pożegnalnej w miejscu wybranym przez bliskich. Zapewniają usługi kremacji, w tym szeroki wybór urn wykonanych z różnych materiałów. 

Usługa transportu zwłok z Anglii oferowana rodzinom mieszkającym w Polsce oparta jest na wysokim profesjonalizmie, empatii i pełnym zrozumieniu potrzeb rodziny. Priorytet stanowi zorganizowanie godnego pożegnania dla zmarłego oraz obdarowanie wsparciem bliskich w tym trudnym okresie.

Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii

Całodobowe numery telefonu:

Wlk. Brytania: +44 770 939 54 67

Polska: +48 604 559 569

Adres e-mail: 24.glob@gmail.com

loading
×