warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Organizacja pogrzebu dla bliskiej osoby nie jest tematem łatwym. Niezwykle ciężko jest zmierzyć się z biurokracją i rzeczami tak błahymi w obliczu śmierci, jak wybór trumny, czy wykupienie miejsca na cmentarzu, gdy śmierć bliskiej osoby nastąpiła nagle, i konieczne jest zorganizowanie pochówku w ciągu kilku dni.

Jeśli chodzi o dobry zakład pogrzebowy Radom ma firmę Apokalipsa, świadczącą kompleksowe usługi pogrzebowe. Apokalipsa dysponuje własną kaplicą, flotą samochodów koniecznych do przewiezienia zmarłego na terenie całej Polski, chłodnią oraz prosektorium na terenie Radomia. Najłatwiej jest zorganizować pogrzeb wchodząc na stronę zakladpogrzebowyradom.pl, gdzie znaleźć można wszelkie niezbędne informacje na temat organizacji pochówku. Kontaktując się z przedstawicielem firmy, zostaniesz przeprowadzony przez wszystkie kroki, zmierzające do zorganizowania zmarłemu pochówku, jakiego ten życzył sobie w ostatniej woli, przy maksymalnej dyskrecji i z dbałością o to, by Twoja żałoba nie została niczym zakłócona.

Usługi pogrzebowe w Radomiu są tym rodzajem usług, o których zwykle nie wiemy i nie chcemy wiedzieć nic, dopóki nie musimy zmierzyć się z pogrzebem bliskiej osoby. Na szczęście wykwalifikowany personel Apokalipsy jest przeszkolony w kwestii obsługi klienta. Ze względu na specyfikę branży, obsługa klienta przeprowadzona zostaje z ogromną dozą empatii i delikatności.

usługi pogrzebowe radom

Zakład pogrzebowy Apokalipsa z Radomia w Twoim imieniu zajmuje się formalnościami pogrzebowymi: załatwianiem aktu zgonu, drukowaniem klepsydr, odbiorem należnego zasiłku pogrzebowego. Pracownicy zadbają o doradzenie najlepszego wyboru trumny, czy ubrania do trumny, a także wieńca. Zadbają o oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej i o udział księdza w pogrzebie. Pracownicy zadbają o to, by ciało zmarłego zostało przetransportowane z miejsca zgonu do chłodni, a następnie przygotowane do trumny i przewiezione do kaplicy i na cmentarz. Oferujemy też pomoc przy organizacji stypy oraz autokarów dla gości ceremonii pogrzebowej.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie to, by ostatnie pożegnanie zmarłej bliskiej osoby wypadło jak najlepiej. Jednocześnie wiemy, jak trudno jest cokolwiek załatwiać, gdy myśli krążą wokół żałoby. Dlatego też oferujemy tak szeroki zakres usług pogrzebowych i kompleksową opiekę konsultanta na każdym etapie usługi. Wszelkie usługi wykonywane są w sposób dyskretny, z pełną powagą i zachowaniem należnego szacunku zmarłemu oraz jego rodzinie. Śmierć nie jest łatwym tematem, ale odpowiednio przygotowany pogrzeb łatwiej pozwala się oswoić z odejściem bliskiej osoby.

loading
×