warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Kraków jest bardzo ważna miejscowością, jako 2 co do wielkości miasto i do roku 1795 stolica Polski. Kraków jest najczęściej odwiedzaną miejscowością turystyczna w Polsce, dużym centrum naukowo-kulturowym, a przede wszystkich rozwijającym się ponad 760 tysięcy osobowym centrum biznesowym.

Bardzo dobre połączenie kolejowe i drogowe Krakowa, oraz 2 pod względem ilości Przewożonych pasażerów lotnisko sprawiają, że przyciąga ono cały czas sporo młodzieży pragnących związać swój los z Krakowem. Stali mieszkańcy Krakowa to osoby często w podeszłym wieku, co sprawiło że w mieście od kilkudziesięciu lat bardzo rozwinęły się usługi pogrzebowe.

groby

Zakład Pogrzebowy Kraków to coraz popularniejsze miejsce. W Krakowie działa kilkanaście czynnych nekropoli z najsłynniejszym cmentarzem Rakowickim na czele. Można spokojnie przyjąć, że ilość firm pogrzebowych to przynajmniej 2-3 krotność liczby krakowskich cmentarzy. W mieście działają duże domy pogrzebowe posiadające przynajmniej kilka punktów, i świadczące usługi prosektoryjne. Prężnie działa miejskie przedsiębiorstwo pogrzebowe które po przekształceniach na początku lat 90 tych ubiegłego wieku stało się spółką ZO.O. i do dziś rozwija się o kolejne oddziały.

W kluczowych punktach miasta nie brakuje firm młodszych. Posiadające do 2 oddziałów kilkuletnie firmy starają się atrakcyjną relacją jakości świadczonych usług funeralnych do ceny. Pomimo nieprzychylnego przyjęcia przez duże firmy chcące podzielić miedzy siebie klientów, coraz częściej to właśnie Ci młodzi przedsiębiorcy organizują pogrzeby w Krakowie.

Usługi Pogrzebowe Kraków to także firmy działające w miejscowościach położonych nieopodal Krakowa. Takie prężnie działające zakłady pogrzebowe mają swoje siedziby w podkrakowskich Liszkach, Skawinie, Wieliczce, Zabierzów i Modlniczka. Decydując się na usługi funeralne którejś z firm warto kierować się poleceniami bliskich lub skorzystać z największego w Polsce portalu funeralnego, w którym można przejrzeć opinie i zapoznać się z ofertą wyróżniających się zakładów pogrzebowych w Krakowie i jego okolicach.

loading
×