warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Śmierć bliskiej osoby na obczyźnie generuje dodatkową ilość formalności. Zmarły nie może zostać przetransportowany do rodzinnego kraju bez uzyskania niezbędnych zezwoleń. Trzeba również liczyć się z tym, że przewóz ciała jest problematyczny. Przede wszystkim musi on odbywać się specjalnym samochodem, który spełnia rygorystyczne normy oraz standardy. Przekłada się to na wysokie koszty, które stanowią spore obciążenie finansowe. W takiej sytuacji warto jest rozważyć kremację zwłok na terenie UK.

kremacje w anglii

Załatwienie spraw formalnych

Przeprowadzenie kremacji na terenie Anglii wymaga załatwienia szeregu spraw formalnych. Właśnie dlatego warto jest skorzystać z usług renomowanego przedsiębiorstwa pogrzebowego (strona www). Jest to najlepsza propozycja dla osób, które chcą mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. To również sprawdzony sposób na to, aby zaoszczędzić czas, a tym samym przetransportować zmarłego do Polski o wiele szybciej. Oczywiście zawodowcy pozostają w stałym kontakcie z klientami, dzięki czemu mogą oni czuć się bezpiecznie i spokojnie.

Proces kremacji

Kremacja na terenie UK przebiega zgodnie z ustalonymi procedurami, które są zbliżone do zasad obowiązujących w europie. Przede wszystkim osoba zmarła może zostać ubrana jedynie w ubrania wykonane z materiałów, które szybko ulegną spaleniu. Dotyczy to również trumny kremacyjnej. Nie może być ona lakierowana, czy też posiadać dekoracyjnych elementów z trudnopalnych tworzyw. Naturalne materiały w stu procentach ulegają spaleniu. Wybór urny to kwestia bardzo indywidualna. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji, a także posiadanych środków finansowych. Najtańsze modele kosztują kilkaset złotych, a najdroższe nawet kilka tysięcy.

Transport urny z UK do Polski

Urna transportowana może być prywatnym samochodem – właśnie dlatego wielu klientów decyduje się na przewóz we własnym zakresie. Oczywiście nie każdy ma taką możliwość. Warto więc skorzystać z kompleksowego wsparcia zakładu pogrzebowego. Urna zostanie przetransportowana z Anglii do Polski z należytym szacunkiem, a także w ustalonym terminie. Odpowiedzialność za sprawny przebieg tego procesu spada na obsługę wybranego przedsiębiorstwa.

loading
×