warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Śmierć jest jedną z najpewniejszych rzeczy w życiu. Chociaż wiemy, że kiedyś nadejdzie, to zawsze jest ona nieoczekiwana. Dlatego niezależnie od dnia i godziny kompetentne zakłady pogrzebowe jak https://pogrzebykuleczka.pl/ dostępne są przez całą dobę pod numerem telefonu, aby przeprowadzić eksportacje ciała do chłodni. 

Całodobowa pomoc Siemianowice Śląskie 

W przypadku śmierci bliskiego w domu należy najpierw powiadomić lekarza rodzinnego lub 112. W takiej sytuacji lekarz musi wystawić kartę zgonu. Dopiero z tym dokumentem zakład pogrzebowy może rozpocząć przewóz ciała. Po wystawieniu karty zgonu można skontaktować się z wybranym zakładem pogrzebowym. Tutaj warto zapamiętać, że przewóz ciałą do chłodni nie jest jednoznaczny z tym, że dany zakład będzie organizować pogrzeb. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego Kuleczka w Siemianowicach Śląskich to ludzie z ogromnym doświadczeniem i empatią, którzy wiedzą jak rozmawiać ze swoim Klientem. Dlatego przy tej pierwszej rozmowie pracownicy okazują bardzo dużo zaangażowania oraz wsparcia. Tłumaczą, jakie są procedury oraz postępowanie. Niezależnie od tego czy jest święto lub późna godzina, zawsze zjawią się przeszkoleni pracownicy, którzy z szacunkiem przetransportują ciało do chłodni. 

Organizacja pogrzebu 

Po otrzymaniu aktu zgonu w USC można rozpocząć przygotowanie ceremonii pogrzebowej. Pracownicy zakładu pogrzebowego Kuleczka oferują kompleksowe usługi oraz wieńce, wiązanki, palmy, które wykonane są zawsze ze świeżych kwiatów. Personel zakładu do każdego pogrzebu podchodzi indywidualnie, gdyż wie, że każda rodzina ma inne oczekiwania. Dzięki temu każdy pogrzeb organizowany przez pracowników zakładu pogrzebowego Kuleczka w Siemianowicach Śląskich jest przeprowadzony zgodnie z ostatnią wolą zmarłego.

loading
×