warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
centrum pogrzebowe tarnobrzeg

Śmierć bliskiej osoby to doświadczenie traumatyczne dla całej rodziny. Bardzo istotne jest w tym niezwykle trudnym momencie, aby stanąć na wysokości zadania i zapewnić godny pochówek ukochanemu zmarłemu. Sprawą pierwszorzędną jest upewnienie się, że wybrany dom pogrzebowy jest właściwy, a jego właściciel jest kimś, komu można zaufać i na którym można polegać. Tylko usługi profesjonalnego domu pogrzebowego, otwartego na sugestie i życzenia zmarłego oraz jego rodziny, pozwolą na poprawne zorganizowanie ceremonii. Jeżeli chodzi o zakład pogrzebowy Tarnobrzeg ma do zaoferowania usługi Centrum Pogrzebowego Jana Ząbka.

Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg

Centrum Pogrzebowe w Tarnobrzegu powstało z inicjatywy pana Jana Ząbka. Od kilku lat przedsiębiorstwem rodzinnym kieruje obecnie syn założyciela, pan Dawid Ząbek. Centrum kieruje swoje usługi do mieszkańców Tarnobrzega, Sandomierza, Koprzywnicy i przyległych okolic. Warto zauważyć, że to jedyna taka firma w najbliższej okolicy, która przygotowuje kompleksowo ceremonie pogrzebowe, łącznie z projektami kamieniarskimi i pracami florystycznymi.

Oferowane usługi pogrzebowe Tarnobrzeg

Warto zaznaczyć, że wspomniana firma pozwala na całkowite spersonalizowanie pochówku bliskiej osoby. Zakres świadczonych usług obejmuje bowiem całokształt czynności związanych z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej. Od przygotowania zwłok do pogrzebu wraz z doborem garderoby zmarłego, poprzez wybór trumny lub urny, aż po wystrojenie kaplicy kwiatami oraz dokumentację fotograficzną i oprawę muzyczną. Takie podejście pozwala rodzinie na zlecenie całości przygotowań profesjonalistom i poświęcenie się żałobie oraz wspomnieniom o zmarłym.

Usługi kamieniarskie Tarnobrzeg

Osobna uwaga należy się usługom kamieniarskim. Centrum Jana Ząbka zatrudnia specjalistów, którzy przygotują, wykonają i przedstawią gotowy projekt 3D nagrobka czy grobowca. Szeroki wybór materiałów kamieniarskich pozwala na spersonalizowanie miejsca pochówku dokładnie według indywidualnych preferencji rodziny zmarłego. Przy zakładzie pogrzebowym działa także kwiaciarnia, gdzie można zamówić wykonanie odpowiedniego wieńca

W zakresie oferowanych przez Centrum Pogrzebowe w Tarnobrzegu usług znajdują się także wszelkie sprawy związane z formalnościami administracyjnymi. Istotnym wsparciem dla bliskich zmarłego jest zapewne pomoc przy uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS. Firma pomaga też w organizacji kosztownego i trudnego logistycznie transportu zwłok z każdego miejsca na świecie. Wszystko to stanowi, że Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek jest miejscem, w którym można zorganizować od początku do końca godny pochówek ukochanego zmarłego.

loading
×