warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym wydarzeniem. Wiele osób w szoku nie potrafi podjąć odpowiednich działań. Od czego należy zrobić w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Każdy zgon musi stwierdzić lekarz. Po odpowiednich oględzinach lekarz wystawia kartę zgonu. To bardzo ważny dokument, którego nie można lekceważyć. Po wystawieniu karty zgonu rodzina może dopiero wezwać zakład pogrzebowy Nekropolis w Wyszkowie, który przewiezie ciało do chłodni. Następnie, osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu udaje się do USC celem wystawienia aktu zgonu. Urzędnik bezpłatnie może wystawić do dwóch aktu zgonu. Jeśli rodzina nie może samodzielnie udać się do Urzędu Stanu Cywilnego może to wykonać pracownik zakładu Nekropolis. 

Organizacja pogrzebu za pomocą zakładu pogrzebowego Nekropolis pozwala ograniczyć rodzinom szereg obowiązków wynikających z przygotowania ostatniej ceremonii. Pracownicy bowiem przejmują na siebie wszystkie obowiązki i formalności (w tym formalności cmentarne i urzędowe). Jedyne co rodzina musi zrobić, to na pierwszym spotkaniu biura przekazać swoje oczekiwania i wymagania, a pracownicy zakładu zrobią wszystko, aby pogrzeb odbył się wzorowo. 

Cmentarz Wyszków 

W biurze zakładu pogrzebowego Nekropolis w Wyszkowie ustala się wszystkie szczegóły dotyczące pogrzebu: datę ceremonii, miejsce pochówku, godzinę, muzykę, oprawę florystyczną, a pracownicy pomogą w wyborze trumny lub urny oraz innych obowiązkowych akcesoriów funeralnych. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego Nekropolis przejmują wszystkie formalności cmentarne, jak wykupienie kwatery, wykopanie grobu i przygotowanie wszystkiego do pochówku. Dzięki doświadczeniu pracownicy zakładu wykonują swoje zadania bardzo sprawnie i bez komplikacji, a rodzina Zmarłego nie musi obawiać się, że termin pogrzebu się przesunie. Wszystko odbywa się w terminie i zgodnie z oczekiwaniami rodziny. 

Pogrzeby wyznaniowe Wyszków

Pracownicy zakładu mają bardzo duże doświadczenie w organizacji pogrzebów wyznaniowych – nie tylko w obrządku katolickim. Niezależnie od wyznania, pracownicy przygotują kaplice i zadbają o elementy ceremonii, aby było zgodne z tradycją i wyznaniem. Dzięki temu wszystko odbędzie z dużym poszanowaniem Zmarłego, Jego wyznawanych za życia wartości i ostatnią wolą.

loading
×