warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Przechodzenie żałoby jest bardzo trudnym doświadczeniem. Śmierć przychodzi nagle i nigdy nie wiadomo, kiedy jej się spodziewać. Utrata Bliskiej Osoby jest niewyobrażalnym bólem dla rodziny. W takich momentach mało kto ma głowę do załatwiania przeróżnych spraw, których niestety po śmierci Biskiego przybywa. Jednak w tej kwestii pomocną rękę wyciągają pracownicy Zakładu Pogrzebowego Koperski.

Usługi pogrzebowe Koperski w Warszawie


Kompleksowa obsługa pogrzebowa w Warszawie

Mieszkańcy stolicy zawsze muszą mierzyć się z bardzo dużym wyborem w jakiejkolwiek dziedzinie. Tak samo jest w branży pogrzebowej. Warszawiacy, zanim odnajdą najbardziej adekwatny dla nich zakład, muszą przejrzeć bardzo dużo propozycji. Kierując się przy wyborze odpowiedniej firmy, warto skupić się na takich zakładach, które wyręczą żałobników w jak największej liczbie zadań. Idealnym przykładem takiego domu pogrzebowego jest Koperski.

Zakład Pogrzebowy z Warszawy nie tylko organizuje ostatnie pożegnania, ale również zajmuje się między innymi realizacją wieńców i wiązanek pogrzebowych. Wybrana przez rodzinę kolorystyka i gatunki kwiatów owocują w przepiękne i godne ostatniego pożegnania kompozycje kwiatowe, które jeszcze bardziej spersonalizują, a także podkreślą wyniosły charakter uroczystości.

Kwiaty w Zakładzie Pogrzebowym Koperski, oprócz opcji telefonicznej, można zamówić na stronie poprzez udostępniony e-Nekrolog informujący o śmierci Bliskiego lub bezpośrednio ze strony internetowej firmy. W przypadku wszystkich opcji, wieńce można zamówić z dostawą na pogrzeb lub odebrać osobiście w jednym z biur Domu Pogrzebowego Koperski.

Więcej niż organizacja warszawskich pogrzebów

Warto wspomnieć o produkcji trumien, która nie jest tak częstym elementem oferty domów pogrzebowych. Firma Koperski od ponad 80 lat produkuje najwyższej jakości trumny. Dzięki tak dużemu doświadczeniu Zakład Produkcji Trumien w Żyrardowie może pochwalić się intuicyjnym połączeniem tradycji z nowoczesnością.

Połączenie klasycznych rzemieślniczych metod ze specjalistycznym sprzętem wprowadza na rynek spełniające najbardziej wymagające oczekiwania trumny. Rodzina Zmarłego może wybrać kolor, wzór oraz gatunek drewna. Po uzgodnieniu szczegółów, w ciągu 24 godzin powstanie spersonalizowana i wpasowująca się w charakter pogrzebu trumna.

Pogrzeby w Warszawie


Usługi pogrzebowe Warszawa

Niestety, zdarzają się sytuacje, w których Bliska Osoba umiera nie tylko w innym mieście, ale także za granicą Polski. To zawsze jest dodatkowy stres na barkach rodziny. Zakład Pogrzebowy Koperski posiada doświadczenie w realizacji międzynarodowego transportu zmarłych. Wieloletnie doświadczenie, widoczne na każdym kroku, niweluje wszelkie wątpliwości wśród rodzin, które znalazły się w tej tragicznej sytuacji. Firma pogrzebowa z Warszawy zajmie się nie tylko międzynarodowym transportem lądowym ciał, ale również powietrznym, jeśli będzie taka potrzeba. Cały przebieg przewozu odbywa się w bezpiecznych warunkach i z poszanowaniem ciała Zmarłego.

Bogata oferta Zakładu Pogrzebowego Koperski powoduje, że każda osoba z pewnością odnajdzie w niej rozwiązanie na daną sytuację. Firma organizuje pogrzeby zarówno wyznaniowe, jak i świeckie, aby każdy został pożegnany godnie i w aurze poglądów wyznawanych za życia. Bez względu na pochówek tradycyjny z trumną, czy kremację, a także charakter pogrzebu, przystępne ceny w Zakładzie Pogrzebowym Koperski pozwolą każdemu skorzystać z pomocy fachowców.

loading
×